Nowy motocykl w stylu cafe za 9999 zł!

Autor: Artykuł sponsorowany 2016.03.28, 09:00 Drukuj

Zbliżające się targi Motor Show w Poznaniu to okazja do odkrycia zupełnie nowej propozycji w kolekcji marki Junak – motocykla M11 125 Cafe.

Motocykl w stylu Cafe na prawo jazdy kategorii B

Junak M11 125 Cafe stanowi świetne uzupełnienie oferty o rewelacyjnie wyglądający motocykl, do którego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Uwagę zwraca przede wszystkim klasyczna stylistyka i dbałość o detale. Charakterystycznie ukształtowana kanapa i zbiornik paliwa sprawiają, że motocykl robi wrażenie. Całość dopełnia szerokie tylne ogumienie i podwójny, chromowany układ wydechowy. Junak M11 125 Cafe dzięki takim elementom jest jednośladem, który nie może przejechać ani jednego kilometra będąc niezauważonym.

Warto zwrócić także uwagę na serce Junaka M11 125 Cafe. To znana i sprawdzona jednostka, którą można spotkać w innych modelach marki. To chłodzony cieczą, dwucylindrowy silnik OHC o mocy niemal 11 KM. Z racji konstrukcji cieszy się nie tylko wysoką kulturą pracy i brakiem wibracji przy wysokich prędkościach obrotowych, ale przede wszystkim rasowym brzmieniem.

Na krótsze i dalsze podróże

Junak M11 125 Cafe to zaproszenie także na nieco dłuższe wyprawy. Pięciobiegowa manualna skrzynia biegów daje poczucie absolutnej kontroli nad motocyklem, a miękko zestrojone zawieszenie dba o przyjemność z jazdy bez względu na dystans. Tarczowe hamulce na obu osiach to nie tylko bezpieczeństwo, ale także poczucie pewności, że Junak M11 125 Cafe jest motocyklem na który możesz liczyć w każdej sytuacji.

Sugerowana cena detaliczna: 9 999 PLN

Zobacz go z bliska

Junak M11 125 Cafe swoją oficjalną premierę będzie miał na najbliższych targach Motor Show w Poznaniu. Zapraszamy w dniach 31.03-03.04.2016 na stoisko Junaka.

Junak M11 125 Cafe jest już dostępny w punktach dealerskich marki

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę