tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowości BMW Motorrad w Mediolanie - czego się spodziewać? Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowości BMW Motorrad w Mediolanie - czego się spodziewać?

Autor: Lovtza 2016.10.26, 10:06 Drukuj

Niemcy pokazali trzy nowe motocykle w Kolonii. Niby sporo, ale na imprezę w Mediolanie, która rusza już za dwa tygodnie BMW też przygotowało coś ciekawego dla swoich fanów. Poniżej znajdziecie listę modeli, które raczej na pewno się pojawią na EICMA wraz z naszym komentarzem.

BMW R1200GS 2017 - ten model na rok 2017 doczeka się aktualizacji. Nie przewidujemy rewolucji, ale spodziewamy się odświeżania wyglądu zewnętrznego, oraz przygotowania jednostki napędowej do spełniania norm emisji Euro4. Układ motocykla, silnik boksera i zawieszenie telelever z pewnością pozostaną na miejscu. Plotki sugerują zwiększenie mocy (od inżynierów BMW wiemy że silnik serii R1200 daje możliwość uzyskania mocy nawet 160KM), ale my bardziej spodziewalibyśmy się wprowadzenia układu zmiennych faz rozrządu, na które bokser jest konstrukcyjnie przygotowany. To zwiększyłoby elastyczność jednostki napędowej i dałoby czystsze spalanie.

NAS Analytics TAG

BMW G310GS 2017 - motocykl ten to naturalny rozwój platformy G310. Da on mocne narzędzie sprzedażowe dealerom BMW, pozwoli zaatakować kierowców z prawem jazdy A2 i umożliwi dotarcie do klientów, którzy z różnych powodów byli poza zasięgiem marki BMW Motorrad. Od strony konstrukcyjnej nowa maszyna, której zdjęcia już Wam prezentowaliśmy oparta jest na modelu R. Od strony wizualnej najmniejszy GS wygląda jak pomniejszony R1200GS.

BMW R nineT "Urban GS" 2017 . Od początku było jednak wiadomo, że rodzina R nineT będzie większa. Otóż Edgard Heinrich, szef działu projektowania w BMW Motorrad jakiś już czas temu zapowiadał "luźną interpretację motocykla, który wygrał rajd Paryż-Dakar w roku 1985". A zatem długie skoki zawieszeń, kostkowane opony, biało-czerwone malowanie? Jak najbardziej.

Na początku tego roku BMW pokazało koncept Lac Rose, który w sposób bezpośredni odnosi się właśnie do legendarnych pogromców pustyni. Teraz wygląda na to, że nowe BMW R nineT - upamiętniające rajd Paryż-Dakar zostanie oficjalnie zaprezentowane na targach EICMA w Mediolanie. Jak będzie się nazywało? Tego jeszcze nie wiadomo, ale nie będzie to nazwa Lac Rose.

BMW C400 Scooter 2017. To może być jedna z najciekawszych nowości targów EICMA i to z kilu powodów. Duże skutery BMW sprzedają się nieźle, ale z pewnością nie jest to produkt masowy i popularny. Wielu podkreśla też, że C650 są po prostu za duże do codziennego użytku w centrach zatłoczonych miast. Stąd pomysł wyjścia z jednocylindrowym pojazdem o pojemności poniżej 500cc. Maszyna będzie najprawdopodobniej owocem współpracy z Kymco, które ma opracowane świetne układy napędowe w tej kategorii pojemnościowej, podczas gdy podwozie, nadwozie, wyposażenie i wykonanie ma być typowe dla BMW.

Na ile trafione okażą się nasze przewidywania? Przekonamy się już w najbliższych dniach!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę