tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa kampania przeciw wypadkom motocyklowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa kampania przeciw wypadkom motocyklowym

Autor: Lovtza 2012.03.06, 08:30 14 Drukuj

Na wstępie możemy jedynie wyrazić ubolewanie, że informacja ta dotyczy Wielkiej Brytanii. W ubiegłym tygodniu ruszyła tam kolejna kampania mająca na celu zwrócenie uwagi brytyjskich kierowców samochodów na obecność na drogach motocyklistów. Forma kampanii jest podobna do działań z lat ubiegłych, ale tematyka pozostaje stale aktualna.

Jak widać jest od kogo się uczyć. Na Zachodzie instytucje rządowe (w tym wypadku brytyjskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Transportu) są w stanie podjąć przemyślane działania mające na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Co ważne działania te nikogo nie szkalują i nie stawiają w złym świetle, jak choćby pamiętna polska „kampania bezpieczeństwa” traktująca motocyklistów jako warzywa. Brytyjskie spoty ukazują motocyklistów jako normalnych ludzi, posiadających rodziny, którym na życiu i zdrowiu zależy równie mocno jak reszcie społeczeństwa. Kampania nie ogranicza się jedynie do telewizji. Odpowiednie spoty będą emitowane także w radiu, a na stacjach benzynowych wywieszane będą foldery i plakaty uczulające kierowców aby uważali na motocyklistów. Koszt całego przedsięwzięcia to 1,2 mln funtów. To chyba nie jest wygórowany koszt w kontekście utopienia miliardów złotych w przygotowania do nadciągających zawodów w kopaniu piłki?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Michaił Popielnikow 06/03/2012 12:20

Suuuchaaar

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę