Niezwykle udana druga edycja Kina Mocno Motocyklowego

Autor: Informacja prasowa 2017.04.21, 13:50 Drukuj

Za nami druga edycja Kina Mocno Motocyklowego. Główną ideą imprez jest integrowanie fanów jednośladów oraz zarażanie innych ludzi motocyklową pasją.

Jackpot Warsaw - miejsce, które jest odpowiedzią na potrzebę połączenia niewymuszonej atmosfery z jakością i dbałością o detale, 18 kwietnia przesiąkło motocyklowym klimatem, bo na ekranach został wyświetlony dokument Bryana H. Carrolla - "Why we ride" - poruszająca opowieść o ludziach, ich marzeniach, poszukiwaniu radości życia i dzieleniu się nią z innymi.

Dzięki partnerom - Yamaha Uhma Bike i Ogio Poland - uczestnicy mogli zapoznać się i przymierzyć do motocykli z kategorii Sport Heritage: XSR700, SCR950 i XV950, wygrać akcesoria motocyklowe, vouchery na zakupy oraz weekendowe jazdy wybranymi modelami.

Daty kolejnych edycji Kina Mocno Motocyklowego będą ogłaszane na stronie www.KinoMocnoMotocyklowe.pl

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę