tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niech żyją motocykliści! - zwycięzcy konkursu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niech żyją motocykliści! - zwycięzcy konkursu

Autor: Dawid Stolicki 2013.07.16, 11:25 5 Drukuj

Konkurs związany z kolejną edycją kampanii "ORLEN. Bezpieczne drogi" pod hasłem "Niech żyją motocykliści! Niech żyje patrzenie w lusterka" dobiegł końca. Poniżej zamieszczamy listę osób, które jako pierwsze poprawnie odpowiedziały na zadawane przez nas pytania. Dla wyjaśnienia publikujemy również komplet pytań wraz z odpowiedziami. Szczęśliwców informujemy, że wszystkie nagrody jeszcze w tym tygodniu powędrują pod wcześniej wskazany przez laureatów adres. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcy:

1. Paweł C.
2. Arkadiusz S.
3. Dominik Z.
4. Paweł K.
5. Dariusz G.
6. Aleksandra G.
7. Norbert L.
8. Marcin R.
9. Marek K.
10. Mateusz J.

Pytania wraz z odpowiedziami:

1. Jak często kierowca powinien kontrolować przestrzeń wokół samochodu korzystając z lusterek (podpowiedź można znaleźć na www.orlenbezpiecznedrogi.pl)? (odp: co 5-10 sekund).

2. Czy kierując każdym jednośladem jego kierowca zobowiązany jest do korzystania z kasku? (odp: nie, BMW C1 homologowany jest do jazdy bez kasku).

3. Korzystanie z których elementów stroju motocyklowego jest obowiązkowe? (odp. z kasku).

4. W ramach jakiego projektu Orlenu realizowana jest kampania "Niech Żyją motocykliści"? - (odp: Orlen. Bezpieczne drogi)

5. Kiedy po raz pierwszy przeprowadzono kampanię "Niech żyją motocykliści"? (odp: przed dwoma laty, 2011)

6. Czy układ ABS jest obowiązkowym wyposażeniem obecnie produkowanych motocykli? (odp: nie, od 2016 roku system ten obligatoryjnie będzie we wszystkich nowych motocyklach w pojemności powyżej 125 cm3.)

7. Jak nazywają się motocykliści Orlen Team? (odp: Tadek Błażusiak , Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski, Jacek Czachor)

8. Jakie jest hasło tegorocznej kampanii ORLEN.Bezpieczne drogi? (odp: "Niech żyją motocykliści! Niech żyje w patrzenie w lusterka!")

9. Kiedy przeprowadzono pierwszą edycję ORLEN.Bezpieczne drogi?
(odp: I edycja programu ORLEN. Bezpieczne drogi została przeprowadzona w latach 2006-2007)

10. Na jaki element związany z bezpiecznym poruszaniem się po drodze zwraca uwagę kampania? (odp: Na patrzenie w lusterka)

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę