tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie czekaj do wiosny! Oddaj swojego Triumpha w troskliwe ręce mechaników już dziś!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie czekaj do wiosny! Oddaj swojego Triumpha w troskliwe ręce mechaników już dziś!

Autor: Materiały partnera 2019.12.18, 14:50 Drukuj

Za oknem coraz cieplej, a serwis Triumpha w Warszawie powoli zaczyna pękać w szwach od motocykli czekających na zimowy serwis. Podróżnicy, którzy wybierają się na drugi koniec świata na początku roku, oddali swoje Tigery, użytkownicy klasycznych Triumphów zdecydowali się na serwis markowy. Ty także nie czekaj do wiosny!

Wykorzystaj najbliższy czas, korzystając z 20% promocji na części i usługi. Serwis Triumph w Warszawie przyjedzie po twój motocykl, a po zakończonym przeglądzie, odwiezie go z powrotem do ciebie.

Oferta ważna tylko do końca lutego 2020. Już dziś zarezerwuj miejsce mailowo: serwis.warszawa@triumphpolska.pl lub telefonicznie: 692 292 554

 


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę