tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Naprawiasz motocykl pod domem? Licz się z mandatem NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Naprawiasz motocykl pod domem? Licz się z mandatem

Autor: Raff 2019.04.10, 11:54 16 Drukuj

Naprawa motocykla lub samochodu we własnym zakresie, na parkingu może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Przekonał się o tym mieszkaniec Olsztyna, który za demontaż części pojazdu na parkingu zapłacił spory mandat.

Większość miast i gmin ma bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony środowiska. Stanowią one, że wszelkie czynności, które mogą mieć negatywny wpływ na otoczenie, muszę być przeprowadzane wyłącznie w przeznaczonych do tego miejscach.

NAS Analytics TAG

W praktyce oznacza to, że najprostszą nawet wymianę oleju musimy wykonać w warsztacie. Podobnie z drobnymi naprawami - wymiana tarcz sprzęgła, przewodów hamulcowych czy inne podobne czynności również, zgodnie z lokalnymi przepisami, mogą być wykonane tylko w warsztacie.

Regulacje te nie są jednak znane każdemu. W Olsztynie straż miejska ukarała mandatem kierowcę, który na parkingu pod domem rozebrał przód swojego samochodu. Zgodnie z uchwałą rady miasta czynności związane z serwisem pojazdów mogą być wykonywane wyłącznie w warsztatach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę