tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Naprawiasz motocykl pod domem? Licz się z mandatem Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Naprawiasz motocykl pod domem? Licz się z mandatem

Autor: Raff 2019.04.10, 11:54 16 Drukuj

Naprawa motocykla lub samochodu we własnym zakresie, na parkingu może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Przekonał się o tym mieszkaniec Olsztyna, który za demontaż części pojazdu na parkingu zapłacił spory mandat.

Większość miast i gmin ma bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony środowiska. Stanowią one, że wszelkie czynności, które mogą mieć negatywny wpływ na otoczenie, muszę być przeprowadzane wyłącznie w przeznaczonych do tego miejscach.

W praktyce oznacza to, że najprostszą nawet wymianę oleju musimy wykonać w warsztacie. Podobnie z drobnymi naprawami - wymiana tarcz sprzęgła, przewodów hamulcowych czy inne podobne czynności również, zgodnie z lokalnymi przepisami, mogą być wykonane tylko w warsztacie.

Regulacje te nie są jednak znane każdemu. W Olsztynie straż miejska ukarała mandatem kierowcę, który na parkingu pod domem rozebrał przód swojego samochodu. Zgodnie z uchwałą rady miasta czynności związane z serwisem pojazdów mogą być wykonywane wyłącznie w warsztatach.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę