tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najwikszy salon woskich motocykli w Polsce - Moto Mio w Krakowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najwikszy salon woskich motocykli w Polsce - Moto Mio w Krakowie

Autor: Barry 2019.10.14, 12:33 Drukuj

Salon Moto Mio to prawie 1000 m2 całkowitej powierzchni na trzech poziomach. Motocykle Ducati, Aprilia, MV Agusta, Moto Guzzi, skutery Piaggio, Vespa, elektryki Super Soco i starannie dobrane, najlepsze marki odzieżowe… To wszystko i wiele więcej znajdziecie w Moto Mio przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie.

Nowy, krakowski salon motocyklowy Moto Mio to miejsce absolutnie wyjątkowe. Miejsce, jakiego w Polsce dotąd nie było! Ogromna powierzchnia, najlepsze włoskie motocykle, wyselekcjonowana odzież i najlepsze akcesoria. Do tego wszystkiego niepowtarzalny klimat i świetna lokalizacja - trasa wylotowa z Krakowa w kierunku naszych pięknych gór.

NAS Analytics TAG

T

Salon włoskich motocykli Moto Mio w Krakowie może się poszczycić mianem największego. Do tego należy uwzględnić fakt, że to pierwsze takie miejsce, gdzie można znaleźć aż tyle włoskich marek! We wnętrzu unosi się zapach dobrej kawy, a sprzedawcy witają klientów serdecznym uśmiechem i profesjonalnym podejściem.

Gdzie kupować włoskie motocykle? Oczywiście tam, gdzie ich wybór jest największy, a oferta kompletna! Dzięki Moto Mio można teraz w jednym miejscu porównać motocykle marek Ducati, Aprilia, MV Agusta, czy Moto Guzzi. Są tu również skutery Piaggio i Vespa, a także elektryczne motocykle marki Super Soco.

W krakowskim Moto Mio czeka na Was nie tylko duży wybór motocykli, ale również odzieży i akcesoriów. I tu wybór marek również nie był przypadkowy. Ofertę salonu można podejrzeć na stronie internetowej www.motomio.pl/, jednak ze względu na wspomniany już wyjątkowy klimat tego miejsca, warto odwiedzić je osobiście i podziwiać przy filiżance aromatycznej kawy oraz akompaniamencie dobrej muzyki. Gwarantujemy, że nikt nie poczuje się zawiedziony. Nacieszenie wszystkich zmysłów gwarantowane!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr