tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najpikniejsze motocyklistki z Trjmiasta przygotowuj kalendarz MotoLejdis 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najpikniejsze motocyklistki z Trjmiasta przygotowuj kalendarz MotoLejdis 2021

Autor: Raff 2020.09.17, 10:44 2 Drukuj

Najpiękniejsze motocyklistki z Trójmiasta i okolic pracują nad wyjątkowym kalendarzem. Całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie motocyklowych ratowników.

- Potrzebowaliśmy kopa, kogoś kto po prostu powie "robimy to!". Tym kopem okazała się Sylwia Szturomska, która wprawiła maszynę w ruch - opowiada o inicjatywie kalendarza Agnieszka Pankowska-Pawlęga z grupy MotoLejdis Pomorze.

NAS Analytics TAG

To właśnie ta grupa, licząca ponad 100 motocyklistek z Trójmiasta i Pomorza, jest siłą sprawczą przedsięwzięcia. - Chcemy pokazać, że jesteśmy całkiem sporą siłą w motocyklowym świecie - śmieje się Agnieszka. - Pokazujemy nasze motocykle, które są tak różne, jak my - nie brakuje enduro, sportów, cruiserów, a nawet motocykli 125.

Do współpracy przy pracach nad kalendarzem, MotoLejdis zaprosiły fotografa Tomasza Byczka. Jego wrażliwość i pomysł na kadry przekonały dziewczyny, choć jest także druga strona medalu, której nikt się nie spodziewał.

- Praca nad zdjęciami do kalendarza jest wyczerpująca - opowiada Agnieszka. - Choć wszyscy pracują pro publico bono, nie ma mowy o amatorszczyźnie. Każde ujęcie jest perfekcyjnie przygotowane, zarówno pod względem kadru, oświetlenia, jak i stylizacji.

W projekcie weźmie udział ponad 30 motocykli. - Dziewczyn będzie jeszcze więcej, bardzo duża część grupy bierze udział w przygotowywaniu kalendarza, to niezwykle budujące - podkreśla z dumą Agnieszka.

Plenery, wykorzystane na zdjęciach, mają pokazać Trójmiasto z nieco innej perspektywy niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni. - Zdecydowałyśmy się zlokalizować sesje w miejscach nieoczywistych, takich jak Stocznia Cesarska, port w Świbnie, czy Aeroklub Gdański. To piękne miejsca, choć dziś już nieco zapomniane - mówi Agnieszka.

Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza MotoLejdis Pomorze 2021 zostanie przekazany na zakup wyposażenia toreb ratowników motocyklowych. Kalendarz będzie można kupić przez stronę stowarzyszenia Shadow Brothers lub osobiście w wybranych sklepach w Gdyni i w Gdańsku. Dokładne lokalizacje podamy pod koniec roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr