tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Najlepszy patent na stanie motocyklem na światłach w zimie

Autor: Alonzo 2017.11.14, 13:49 4 Drukuj

Kobiety na motocyklach to prawdziwe skarby… Bo jaki facet wpadłby na taki pomysł? Nie dość, że to jakże proste rozwiązanie zabija nudę podczas czekania na zielone, to jeszcze świetnie rozgrzewa w chłodne dni!

Polska motocyklistka ukrywająca się pod pseudonimem Tabaluga prezentuje radosny taniec podczas postoju na czerwonym świetle. Pozytywne, radosne zachowania zawsze pochwalamy, więc… udostępniamy! Przed wami, w rolach głównych, Tabaluga i jej Yamaha R6.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę