tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MottoWear Stella - motocyklowe jeansy dla dziewczyn
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MottoWear Stella - motocyklowe jeansy dla dziewczyn

Autor: Żmija 2015.10.30, 09:52 Drukuj

Nazwa i model spodni: Motto Wear Stella

Producenci jeansów nigdy nie mieli łatwego zadania. Znalezienie kompromisu pomiędzy wyglądem a bezpieczeństwem nie jest proste. Podszycie większą ilością kevlaru i powiększone protektory odbijają się na wyglądzie, który często w przypadku jeansów jest kluczowym kryterium wyboru. Jak jest z jeansami Motto Wear Stella?

Wykonanie: Jeansy Motto Wear Stella zostały podszyte w 100% Kevlar®'em na biodrach, pośladkach, kolanach i udach. W nowym modelu Motto Wear odszedł także od materiału zawijanego na plecy, który w biodrówkach stosowany był w celu ochrony nerek przed przewianiem. Do wykonania jak i trwałości spodni nie mogę się przyczepić nawet w najmniejszym stopniu. Jeansy wyposażono w większe aniżeli dotychczas protektory kolanowe i opcjonalne biodrowe. Jak zwiększenie bezpieczeństwa przełożyło się na komfort użytkowania?

Dopasowanie/komfort: Trzeba przyznać, że Motto Wear wie jak produkować jeansy, które dobrze wyglądają i dobrze się noszą. W moim odczuciu polski produkt w niczym (w tym także ceną) nie odstaje od zagranicznych producentów. Spodnie Stella są po prostu wygodne, chociaż przy wyższych temperaturach (rzędu 30+ stopni) zaczyna robić się w nich ciepło. To zapewne sprawa większej ilości kevlaru, która daje się najbardziej we znaki w okolicy bioder. Tutaj ważna uwaga dla kupujących. Jeżeli chcecie używać protektorów biodrowych trzeba się pokusić o rozmiar większy. Niestety ich wyjęcie sprawia, że w okolicy pupy spodnie nieco wiszą i w przeciwieństwie do alternatywnego modelu Kira X odczuwalna jest większa ilość materiału, która sprawia wrażenie, że nosimy drugie majtki. Także protektory kolanowe nieco bardziej się odznaczają bowiem zajmują większą aniżeli dotychczas przestrzeń. Wybór pomiędzy bezpieczeństwem, a wyglądem będzie zatem grał kluczową rolę przy wyborze modelu. Coś jednak za coś.

Poprzedni model Motto Wear Kira X użytkowałam przez wiele sezonów bez uszczerbku na ich jakości. Wydaje się zatem, że Stella jest godnym uwagi produktem. Zwiększone bezpieczeństwo czy estetyka, tutaj wybór należeć będzie już do kupującego. Od producenta wiemy, że niebawem wejdzie do sprzedaży nowy model zawierający alternatywne rozwiązania, które mają zmniejszyć dysonans pomiędzy komfortem a bezpieczeństwem. Poznamy je na najbliższych targach motocyklowych EICMA.

Wodoodporność: Produkt nie jest dedykowany do jazdy w deszczu

Przeznaczenie: Jak każde jeansy motocyklowe również i Stella są dedykowane do użytku miejskiego +/- krótkie wypady za miasto.

Cena: 549 zł brutto

Ocena (w skali 1-6): Po raz pierwszy postanowiłam podzielić ocenę na dwie składowe zależne od punktu widzenia. Patrząc z punktu widzenia komfortu i stylu daję Stelli: 4, z punktu widzenia bezpieczeństwa: 5

Gdzie kupić?

Dane producenta:

 • Podszycie miękkim 100% Kevlar®'em na biodrach, pupie, kolanach i udach
 • Wyjmowane i regulowane protektory kolanowe SAS-TEC
 • Wysokiej jakości, wytrzymały jeans z Lycra
 • Modny i stylowy prosty krój
 • Bardzo modne poniszczenia / przetarcia na nogawkach
 • Dłuższe nogawki aby spodnie nie były za krótkie siedząc na motocyklu
 • Jacket connector
 • Odporny na zużycie zamek YKK
 • Oddychające i przewiewne
 • Możliwość zamontowania protektorów biodrowych

Motto Wear Stella Scrambler

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

  NAS Analytics TAG
  na górę