tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy lokalizator Interphone GPSAngel - opis, opinia, cena Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Motocyklowy lokalizator Interphone GPSAngel - opis, opinia, cena

Autor: Informacja reklamowa 2019.03.26, 15:44 3 Drukuj

Motocyklowy lokalizator GPS to bezpieczeństwo w trasie, ochrona przed kradzieżą i możliwość gromadzenia własnych tras. Dwa takie urządzenia - Interphone GPSAngel 10 i GPSAngel 20 pojawiły się w ofercie I'M Inter Motors.

Motocyklowy lokalizator GPS Interphone GPSAngel, w dwóch nowych odsłonach, pojawił się właśnie w ofercie I'M Inter Motors. Interphone GPSAngel 10 i GPSAngel 20 różnią się kilkoma detalami, posiadają jednak wspólną cechę - pozwalają monitorować pozycję motocykla.

Działanie motocyklowego lokalizatora GPS jest bardzo proste - urządzenie wyposażone jest w bardzo czułą antenę GPS oraz nadajnik i odbiornik GSM, dzięki czemu lokalizacja motocykla dostępna jest w czasie rzeczywistym.

Każde z urządzeń jest odporne na warunki atmosferyczne - Interphone GPSAngel 10 ma klasę odporności IPX5, zaś Interphone GPSAngel 20 IP65. Co ważne, oba motocyklowe lokalizatory GPS charakteryzują się bardzo niskim poborem prądu. Interphone GPSAngel 20 wyposażony jest dodatkowo w tryb oszczędny, w który urządzenie przełącza się kiedy pozostaje w bezruchu.

Interphone GPSAngel 20 posiada kilka zaawansowanych funkcji. Urządzenie można zaprogramować tak, by możliwe było zdalne odcięcie paliwa, dostępne są także alerty - na przykład po wykryciu wibracji lub przekroczeniu określonej prędkości. Wyposażono je także w specjalny system chroniący akumulator.

Motocyklowy lokalizator Interphone GPSAngel 10 jest urządzeniem nieco prostszym, tańszym, ale nadal zachowującym niezbędne do prawidłowego i skutecznego działania parametry. Zaawansowana ochrona przed warunkami atmosferycznymi pozwala umieścić lokalizator w dogodnym miejscu, urządzenie posiada system, który rozpoznaje włączenie zapłonu, a niski pobór energii w trybie czuwania zapewnia bezpieczeństwo akumulatorowi.

Oba urządzenia mają bardzo szeroki zakres temperatur, w których działają poprawnie - od -20° do 70° Celsjusza. Pozwala to na korzystanie z motocyklowego lokalizatora GPS podczas każdej, nawet najtrudniejszej motocyklowej podróży.

Kiedy może przydać się motocyklowy lokalizator GPS? Na przykład w czasie motocyklowej wyprawy - znajomi, rodzina, czy inne osoby wspierające takie przedsięwzięcie mogą na bieżąco śledzić twoją pozycję.

Motocyklowy lokalizator GPS jest także bardzo przydatnym narzędziem w walce z amatorami cudzej własności. Starannie ukryty lokalizator jest bardzo trudny do wykrycia, dzięki czemu śledzi pozycję skradzionego motocykla do samej złodziejskiej dziupli. Mając takie informacje, wystarczy tylko zadzwonić na policję i wskazać adres.

Dedykowana aplikacja pozwala kontrolować zdalnie zasilanie motocykla i odciąć dopływ paliwa w przypadku kradzieży (dotyczy Interphone GPSAngel 20). Za jej pomocą można także gromadzić ślady przejechanych tras. Motocyklowym lokalizatorem GPS można także sterować za pomocą komend SMS. Urządzenie działa także po odcięciu zasilania - Interphone GPSAngel 10 2 godziny, a Interphone GPSAngel 20 - 5 godzin.

Montaż urządzenia jest bardzo prosty - i ogranicza się do podłączenia trzech przewodów - dwóch do akumulatora i jednego do stacyjki tak, by urządzenie rozpoznało włączony zapłon. Jeśli nie czujesz się na siłach zrobić to samemu, skorzystaj z usług mechanika.

Motocyklowy lokalizator Interphone GPSAngel 10 kosztuje 349 zł, Interphone GPSAngel 20 to wydatek 549 zł. W cenie zawarty jest koszt subskrypcji dedykowanej aplikacji (w GPSAngel 10 na rok).

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę