tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista trafiony piorunem NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Motocyklista trafiony piorunem

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.11, 10:35 2 Drukuj

Nie tylko przeżył, ale po trafieniu nadal jechał...

Michael LaDue, lat 54, motocyklista. Człowiek, który oszukał przeznaczenie i matkę naturę. Jechał swoim Goldwingiem F6B, nie przeszkadzając nikomu i dbając o swoje sprawy, gdy nagle został trafiony piorunem. Świadkowie mówią, że jego motocykl "się zapalił". Wnętrze kasku zostało stopione, pozbawiając kierowcę części włosów, skóry oraz powodując obrażenia uszu. Mimo to, motocyklista utrzymał się na motocyklu i dojechał na pobocze, gdzie jeden ze świadków zadzwonił po karetkę.

NAS Analytics TAG

W materiale filmowym świadkowie opowiadają o całym zdarzeniu. Jednak z kobiet, która była na miejscu mówi, że poszkodowany chwycił ją za rękę i okazało się, że jest gorący. Sam fakt, że motocyklista utrzymał się na motocyklu jest bardzo szokujący.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Dygyfyfy 11/09/2013 16:07

Szacun

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę