tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Piorun uderzył w motocyklistę - uwaga na burze! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Piorun uderzył w motocyklistę - uwaga na burze!

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.10, 13:30 1 Drukuj

W niedzielne popołudnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Piorun uderzył w jadącego motocyklistę, który stracił kontrolę nad pojazdem i poniósł śmierć na miejscu. Według raportu policji, piorun dosłownie rozłupał kask ofiary.

Wydarzenie to miało miejsce na Florydzie. Pochodzący z Północnej Karoliny 45-letni motocyklista podróżował na południe drogą I-95, kiedy wjechał w obszar intensywnej burzy. Nie zdołał zjechać z trasy i znaleźć schronienia - piorun uderzył wprost w jego kask, który pękł w miejscu trafienia. Kierowca spadł z motocykla i zginął na miejscu. Miejscowa policja opublikowała zdjęcie zniszczonego kasku, które pokazuje ogromną siłę żywiołu.

NAS Analytics TAG

Jest to smutna, ale istotna również z naszego punktu widzenia informacja. Jesteśmy teraz w okresie mocnych upałów, którym towarzyszą nagłe burze. Warto pamiętać, że jako motocykliści nie korzystamy z ochrony, jaką daje karoseria auta. Jazda w takich warunkach zawsze jest obarczona ryzykiem. Burze zazwyczaj nie trwają długo, dlatego kilkanaście minut postoju w bezpiecznym miejscu jest zawsze dobrą decyzją. Szerokości!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę