tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl staje w płomieniach po zderzeniu z ciężarówką
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl staje w płomieniach po zderzeniu z ciężarówką

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.11.19, 08:37 4 Drukuj

Ten przerażający materiał filmowych pochodzi z południowych Chin. Udało się na nim zarejestrować dość straszliwy wypadek, gdzie kierowca jednośladu wpada pod koła ciężarówki i jest przez nią ciągnięty kilkanaście metrów.

NAS Analytics TAG

Pod wpływem ciężaru pojazdy zbiornik paliwa w jednośladzie pęka, a paliwo się podpala tworząc jedną wielką kulę ognia. Motocyklistka z płonącymi nogami zdołała uciec na w pobliskie krzaki, gdzie pomocy udzielili jej przechodnie, po czym trafiła do szpitala. Dowódca obecnego na miejscu oddziału strażackiego powiedział, że poważnych obrażeń udało się uniknąć jedynie dzięki szybkiej interwencji przechodniów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:bbn 19/11/2013 16:44

ja tam widzę skuter

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę