tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl na raty. Jak sfinansować zakup jednośladu

Motocykl na raty. Jak sfinansować zakup jednośladu

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.02.25, 13:07 Drukuj

Nie każdy może pozwolić sobie na luksus zakupu motocykla  za gotówkę. Wielu z nas decyduje się na sfinansowanie jednośladu w ramach kredytu lub leasingu. Jak bezpiecznie sfinansować taki zakup?

Najbezpieczniejszym źródłem finansowania upatrzonego motocykla będzie oczywiście bank. Obowiązujące go przepisy są jasne i czytelne, co zabezpieczy cię przed niespodziankami - nieoczekiwanymi opłatami, lichwiarskim procentem, czy innymi pojawiającymi się znienacka problemami.

Raty tylko w banku

Jedną z instytucji, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów na zakup motocykli jest bank BNP Paribas. W tej branży istnieje już od 2010 r. Ofertę tego banku znajdziesz w salonach najbardziej znanych marek – Harleya-Davidsona, Ducati, Triumpha, Piaggio, Vespy, Kawasaki, Suzuki, Yamahy, Rometa i Bajaja (Arkus&Romet Group).

Specjalizacja i doświadczenie w finansowaniu motocykli pozwala zaoferować znakomitą ofertę i bogaty pakiet opcji dodatkowych, a także fachowe doradztwo w zakresie finansowania.

Bank pomaga sfinansować motocykl przy pomocy jednego z trzech narzędzi – kredytu, leasingu dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz pożyczki leasingowej dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Różne produkty kredytowe

Oferta kredytowa jest bardzo bogata, co pozwala dostosować spłatę rat do indywidualnych możliwości kredytobiorcy. Dostępne są kredyty z odroczoną płatnością, w opcjach 2x50, 3x33, kredyty z karencją, czy z końcową ratą balonową.

Bank PNB Paribas oferuje także finansowanie ubezpieczeń.

Na raty także używane

Co ciekawe – z oferty BNP Paribas mogą skorzystać także nabywcy motocykli używanych. Oferta dostępna jest u autoryzowanych Dealerów jak i w niektórych komisach motocyklowych.

Więcej informacji uzyskasz u autoryzowanych Dealerów współpracujących z Bankiem BNP Paribas.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę