tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Moto Guzzi V850X coraz bliej. S pierwsze szczegy techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Moto Guzzi V850X coraz bliej. S pierwsze szczegy techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.07.05, 15:44 Drukuj

W sieci pojawiły się nowe dokumenty homologacyjne, które zdradzają więcej informacji na temat nadchodzącego Moto Guzzi V850X. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o nim w grudniu, kiedy to producent przypadkowo uruchomił stronę internetową, ale szybko ją zamknął.

dokumenty homologacyjne zaprezentowane przez Bike Social pokazują wiele informacji na temat nowej maszyny. Przede wszystkim będzie ona miała długość 2076 mm, a więc o 24 mm mniej niż w przypadku V7. Będzie także niższa o 10 mm. Szerokość i rozstaw osi mają zostać bez zmian. Deklarowana masa z płynami i paliwem ma wynosić 213 kg, co daje 5 kg mniej niż V7 850 Stone i 10 kg mniej niż w V7 850 Special. Układ wydechowy będzie o 2 dB głośniejszy, a moc wzrośnie o 2 KM i będzie dostępna przy pułapie niższym o 100 obr./min.

NAS Analytics TAG

Informacje, które pojawiły się w grudniu wskazywały na motocykl typu scrambler, który ma być wyposażony w zawieszenie Kayaba i opony Michelin Anakee II. Układ wydechowy ma dostarczyć marka Arrow i zastosowanie akcesoryjnego wydechu pasuje do zmniejszenia masy, zwiększenia głośności i wzrostu mocy. Maszyna jest opracowywana przez studio Piaggio Advanced Design Center zlokalizowane w Pasadenie. Miejmy nadzieję, że motocykl jest już blisko premiery i zobaczymy go podczas jednej z tegorocznych imprez targowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr