tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Ducati znw z motywami Lamborghini. Zobaczymy go 2 wrzenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Ducati znw z motywami Lamborghini. Zobaczymy go 2 wrzenia

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.08.31, 15:20 Drukuj

Już 2 września rusza kolejny sezon Ducati World Premiere, podczas którego włoski producent przedstawi nowości na przyszły rok. Zapowiedź pierwszego odcinka jest enigmatyczna, ale zdradza wiele na temat tego, co zobaczymy.

Ducati World Premiere 2023 ruszy 2 września o godzinie 18:30. Pierwszy odcinek podobnie jak pozostałe będzie można zobaczyć za pośrednictwem strony Ducati lub mediów społecznościowych. Zaczniemy od nieoczekiwanego, bo "The Unexpected" to tytuł prezentacji premiery otwierającej tegoroczny sezon. Znów zapowiada się połączenie dwóch światów, ponieważ pojawiło się logo STO, które oczywiście kojarzy się z Lamborghini Huracan. Czego można się spodziewać?

NAS Analytics TAG

Lamborghini Huracan STO to prawdziwie wyścigowe technologie zamknięte w samochodzie drogowym. Projektanci inspirowali się modelami Huracan Super Trofeo EVO i Huracan GT3 EVO, który wygrał 24-godzinny wyścig Daytona. Pod tylną klapą drzemie silnik V10 o pojemności 5,2 l i maksymalnej mocy 640 KM. Moc jest oczywiście przenoszona na tylną oś. Przyspieszenie od zera do setki zajmuje tylko 3 sekundy.

Gdzie w tym wszystkim Ducati? Jeżeli miałbym podjąć domysłowe i przede wszystkim marzycielskie rękawice, to chciałbym zobaczyć Ducati Streetfighter V4 w malowaniu nawiązującym do Lamborghini Huracan STO i dodatkowo mającym wyposażenie modelu Panigale V4 SP2. Czy ten trop okaże się właściwy? A może jak spekulują niektórzy, Ducati włoży silnik V4 z Multistrady do Diavela? W końcu modele te od początku dzieliły duży motor. Tego dowiemy się już w piątek.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr