tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross i offroad - drugie wydanie poradnika już w księgarniach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross i offroad - drugie wydanie poradnika już w księgarniach

Autor: Informacja prasowa 2014.04.23, 11:53 Drukuj

Jazda w terenie to szczególne wyzwanie dla każdego motocyklisty. Nie ma tu gładkich asfaltowych szos i dobrze wyprofilowanych zakrętów. Są za to różne rodzaje podłoża, przeszkody i wciąż nowe problemy, z którymi trzeba sobie dawać radę. Jazdy w terenie nie da się z góry przekalkulować - musimy z dużą zręcznością łączyć różne techniki jazdy. Ale to nie wszystko. Jazda w terenie stawia o wiele większe wymagania motocyklistce i motocykliście - może być prawdziwym wyzwaniem dla organizmu.

Książka to kompendium wiedzy na temat jazdy w terenie - począwszy od właściwego wyboru motocykla, poprzez techniki podstawowe, aż do przygotowania do zawodów. Dowiemy się z niej m.in. jak panować nad środkiem ciężkości pojazdu i ciała; jaką pozycję przyjąć i jak hamować w różnych warunkach (np. na zboczu, w zakręcie), jak przygotować się do pokonywania przeszkód i wykonywania skoków, poznamy również najczęstsze błędy popełniane podczas jazdy. Końcowa część to dygresja na temat nawigacji, która stanowi istotny składnik imprez sportowych.

NAS Analytics TAG

Rady i wskazówki zawarte w tej książce docenią wszyscy motocykliści, którzy chcą poprawić swoje umiejętności, jeżdżąc w terenie. Opisane tu techniki jazdy oraz najróżniejsze porady praktyczne pomogą też ambitnym motocyklistom-amatorom przygotować się do zawodów lub rajdów, a także udoskonalić własną technikę jazdy. Poszczególne techniki jazdy zostały specjalnie sfotografowane, aby ich zrozumienie nie nastręczało jakichkolwiek trudności.

Patron medialny: Ścigacz.pl

Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-7773-245-8
Format 165x235
Stron 144
Oprawa miękka
Cena 29,90 zł
Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę