tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross i Quadcross w Obornikach w czerwcu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross i Quadcross w Obornikach w czerwcu

Autor: Eliasz Dawidson 2011.05.16, 16:34 Drukuj

W pierwszy weekend czerwca odbędzie się II Runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w Quadcrossie, a także II runda Mistrzostw Strefy Zachodniej w Motocrossie

Tor motocrossowy w Obornikach w ciągu ostatnich kilku miesięcy przeszedł szereg modyfikacji. Dzięki nowej konfiguracji tego obiektu jeszcze większą radość z jazdy będą czerpać zawodnicy, zapewniając widzom wspaniałe widowisko. Dzięki specyfikacji stadionowej publiczność z jednego miejsca może przyglądać się zmaganiom na prawie 90% trasy. Najlepszą okazją, aby sprawdzić jak w praktyce wygląda nowe dzieło Motoklubu Oborniki będą zawody w dniach 4-5.06.2011. W pierwszy weekend czerwca na tym obiekcie odbędzie się II Runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w Quadcrossie, a także II runda Mistrzostw Strefy Zachodniej w Motocrossie.

Może zachęci was infrastruktura tego toru?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę