tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross Narodw - lista startowa, na niej Polacy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross Narodw - lista startowa, na niej Polacy

Autor: Beavis 2016.08.30, 14:10 Drukuj

Tomek Wysocki, Szymon Staszkiewicz i Gabriel Chętnicki będą reprezentować Polskę na tegorocznym Motocross of Nations.

Youthstream i FIM podali do publicznej wiadomości finalną listę startową tegorocznego Motocrossu Narodów. Najważniejsza impreza w roku odbędzie się 24-25 września we Włoszech na torze Maggiora. Polskę reprezentować będą trzej utalentowani zawodnicy. Tomek Wysocki pojedzie w klasie MXGP, Szymon Staszkiewicz w MX2 i Gabriel Chętnicki w Open.

NAS Analytics TAG

Polacy będą rywalizować z mocnymi rywalami (nawet jeśli brakuje kilku czołowych nazwisk). Z amerykańskiego zespołu na własne życzenie wypisał się Eli Tomac, którego zastąpił Jason Anderson. Na 450. zadebiutuje Cooper Webb, w klasie MX2 pojedzie Alex Martin. W porównaniu do lat poprzednich jest to zespół raczej słaby, ale bez dwóch zdań Amerykanów nie można przekreślać.

Francuzi nie będą mięli ani Masquina ani Pourcela. Jest za to ex-Mistrz Świata Romain Febvre, Gautier Paulin i Benoit Paturel (MX2). "Na papierze" dobrze wygląda także zespół Szwajcarii (Seewer, Tonus, Guilliod) i Brytyjczycy (Searle, Simpson, Anstie).

W zeszłym roku Motocross Narodów padł łupem Francuzów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr