tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoShow Lublin 2014 - już 9 maja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoShow Lublin 2014 - już 9 maja

Autor: Informacja prasowa 2014.05.07, 14:11 1 Drukuj

Już po raz trzeci studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego organizują mocno zmotoryzowaną imprezę, a wszystko to w ramach Kulturaliów 2014.

MotoShow2014 to impreza charakteryzująca się rykiem silników i unoszącym się zapachem palonej gumy. W tym roku czekają na uczestników przeróżne atrakcje, w tym konkursy o tematyce motocyklowej. Wydarzenie rozpoczyna się paradą ulicami miasta oraz kończy największymi koncertami Juwenaliów.

NAS Analytics TAG

Jako gwiazdy wystąpią bracia Kamil i Łukasz Bełz (FRS Zamość). Podczas wydarzenia zaprezentują się klasyczne auta i motocykle. Atmosferę dodatkowo podgrzeją szybkie samochody oraz lubelskie cheerleaderki Perełki Tytanów. Podczas MotoShow każdy będzie mógł spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na jednym kole, który zapewnia firma Techman Kart.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zawita 9 maja na tereny Politechniki Lubelskiej będzie miał okazję obejrzeć najlepsze tricki, prezentowane przy akompaniamencie silników pracujących na najwyższych obrotach. Szczegóły dotyczące eventu na stronie wydarzenia.

MotoShow Lublin 2014

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:ars 08/05/2014 11:51

będą quady?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę