tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Maverick Vinales mia wypadek na treningu motocrossowym
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Maverick Vinales mia wypadek na treningu motocrossowym

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.13, 11:26 Drukuj

Opóźniony korona-zarazą start sezonu 2020 w MotoGP nie oznacza oczywiście, że zawodnicy siedzą na czterech literach i przybierają na wadze. Wręcz przeciwnie, wszyscy ciężko trenują - nie tylko na siłowniach, ale też uprawiając inne formy aktywności, wśród których bardzo popularne są kolarstwo i motocross. 

I właśnie w trakcie jazdy na motocyklu crossowym wypadkowi uległ wczoraj Maverick Vinales. Zawodnik fabrycznej ekipy Yamahy jest nieco poobijany i do dziś ma pozostać w szpitalu na obserwacji, ale prawdopodobnie nic poważnego mu się nie stało. Najważniejsze, że nie ma żadnych złamań.

NAS Analytics TAG

Ciężko pisać w ten sposób w obliczu wydarzeń na świecie, zwłaszcza we Włoszech, ale obecna sytuacja sprzyja tym zawodnikom, którzy nie zdążyli się wykurować po kontuzjach i operacjach. Dotyczy to przede wszystkim Marca Marqueza, który w zimie miał operowany bark i dochodzi do zdrowia wolniej, niż przewidywał. Pierwsza runda MotoGP czeka nas dopiero w dniach 1-3 maja w Jerez.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr