tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto2 w Katalonii: Sergio Garcia z pole position do wycigu Moto2 o Grand Prix Katalonii. Rekordowe tempo lidera generalki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Moto2 w Katalonii: Sergio Garcia z pole position do wycigu Moto2 o Grand Prix Katalonii. Rekordowe tempo lidera generalki

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.05.25, 14:30 Drukuj

Sergio Garcia wygrał kwalifikacje klasy Moto2 do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Katalonii. Jak dotąd lider klasyfikacji generalnej pozostaje bezkonkurencyjny, więc zapowiada się ciekawy wyścig, ponieważ tuż obok niego ustawi się Fermin Aldeguer.

W treningach liczonych do kwalifikacji najszybszym zawodnikiem okazał się Sergio Garcia, który wykręcił czas 1'41,917. W pierwszej trójce znaleźli się jeszcze Joe Roberts i Jake Dixon. Fermin Aldeguer miał dopiero 8. rezultat - 1'42,383. Najlepszy czas otwarcia w sesji Q1 miał Aron Canet z wynikiem 1'42,882. Dalej w pierwszej czwórce byli Vietti, Agius i Darryn Binder.

NAS Analytics TAG

W drugiej części sesji nie było nikogo, kto odpowiedziałby na czas Caneta, ale za to zapowiadały się zmiany w dalszej części pierwszej czwórki. W ostatniej minucie na prowadzenie wysunął się Senna Agius z czasem 1'42,861. To wypchnęło Ramireza z pierwszej czwórki. Tymczasem Agius poprawił swój czas na 1'42,608. Do sesji Q2 przeszli Agius, Canet, Vietti i Binder.

W sesji Q2 najlepszy czas otwarcia miał Sergio Garcia z wynikiem 1'41,894 i ustanowił rekord toru w Barcelonie. Za nim byli Vietti i Aldeguer. Do końca pierwszej części Q2 nikt nie był w stanie zbliżyć się do wyniku lidera klasyfikacji generalnej. Zmiany mogły się pojawić jedynie na dalszych miejscach pierwszej trójki. Na przedostatnim mierzonym okrążeniu Canet wypchnął z niej Aldeguera. Ten jednak odwdzięczył mu się na ostatnim mierzonym okrążeniu i awansował na 2. miejsce.

W pierwszej linii pól startowych do niedzielnego wyścigu ustawią się Garcia, Aldeguer i Vietti. W drugiej staną Canet, Arenas i Gonzalez. W trzeciej - Munoz, Lopez i Roberts.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr