tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto2 w Indianapolis - najlepsze momenty wyścigu

Moto2 w Indianapolis - najlepsze momenty wyścigu

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.01, 11:06 Drukuj

strony: 1 2 3

Miniony weekend to między innymi dwunasta runda Motocyklowych Grand Prix, która odbyła się na obiekcie Indianapolis Motor Speedway.

Wyścig sześćsetek również okazał się być w pewnym stopniu zależnym od tego, które podwozie lepiej poradzi sobie ze zdzierającym opony asfaltem. Na początku prowadził Simone Corsi, ale finalnie spadł na 14. pozycję. Wcześniej wyprzedził go Marc Marquez, który w efekcie wygrał wyścig. W walce o kolejne stopnie podium przewijało się wiele nazwisk, jednak drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Pol Espargaro oraz Esteve Rabat. Prowadzący w generalce Bradl finiszował na szóstej pozycji.  Andrea Iannone i Alex De Angelis z trzeciego i czwartego miejsca w klasyfikacji, dojechali do mety odpowiednio na 11. i 15. lokacie.