tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski w Wolnej Jedzie Motocyklem. Ostatni moment, by si zapisa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Polski w Wolnej Jedzie Motocyklem. Ostatni moment, by si zapisa

Autor: Informacja prasowa 2024.06.19, 09:07 Drukuj

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Wolnej Jeździe Motocyklem, które odbędą się już 23 czerwca 2024 roku w Strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza! Imprezę organizuje Stowarzyszenie Śmiercioodporni w kooperacji z MotoRat - Szkołą Jazdy i Ratownictwa drogowego oraz Muzeum Górnictwa Węglowego!

Mistrzostwa Polski w Wolnej Jeździe Motocyklem to impreza, która w prostej, dostępnej dla wszystkich motocyklistów formie rywalizacji sportowej promuje nie tylko prawidłową technikę prowadzenia pojazdów jednośladowych, ale także bezpieczeństwo na drodze. Jak bowiem wiadomo, prawdziwą sztuką jest prowadzić motocykl powoli, na granicy utraty równowagi, a jednocześnie w pełni w kontrolowany sposób. Formuła zawodów szczegółowo opisana jest w regulaminie, ale w największym uproszczeniu to rywalizacja sportowa motocyklistów ustawionych na dwóch równoległych torach o długości 70 stóp (około 21 metrów), w której zwycięzcą zostaje ten zawodnik, który do mety dojedzie jako ostatni, nie tracąc równowagi, nie podpierając się czy nie wyjeżdżając poza wyznaczone pole. W tym roku wyznaczone zostały dwie kategorie: U125 dla jednośladów o pojemności do 125 cm3 oraz OPEN dla wszystkich pozostałych motocykli.

NAS Analytics TAG

Serdecznie zapraszamy do zapisu do udziału w naszej imprezie. Zapisy prosimy kierować na adres e-mail kontakt@smiercioodporni.pl, a wiadomość prosimy tytułować: "MISTRZOSTWA POLSKI - ZAPIS". W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, marki, modelu i rocznika motocykla oraz telefonu kontaktowego. Regulamin i harmonogram imprezy dostępny jest na stronie www.smiercioodporni.pl.

Dopuszczamy zapisy w dniu imprezy z puli wolnych miejsc (o ile nie zostaną wyczerpane wcześniej).

Patronami medialnymi imprezy jest portal ścigacz.pl, Pokłady Kultury oraz Zabrze112.pl. Partnerami i sponsorami nagród są: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Gravix Mechanika Pojazdowa, Strzelnica Sportowa CS24, Iggy Planet, Gruba Barber Shop, Fuchs Silkolene, Industrialna.TV, Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, 4ride.pl, warsztat Motospec, Studio Masażu Sattwa, Fly Fox, TrzyKąty, Bikespace, CarSpa, Wiki Barber Shop i zabrzańska Komenda Miejska Policji w Zabrzu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr