tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrz Włoch w trialu wśród ofiar katastrofy w Genui
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrz Włoch w trialu wśród ofiar katastrofy w Genui

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.22, 09:38 Drukuj

Jedną z 43 ofiar zawalenia się wiaduktu w ciągu autostrady A10 w Genui jest Giorgio Donaggio, w latach 80 Mistrz Włoch w trialu. Zawodnik zginął w drodze do pracy.

Giorgio Donaggio miał 57 lat. Największe sukcesy odnosił w latach 80, kiedy sięgnął po Mistrzostwo Włoch w trialu. Dyscyplina ta pozostała jego wielką pasją - mimo codziennej pracy w stoczni w pobliżu Genui, wciąż brał udział w zawodach. Jeszcze w tym roku, 18 kwietnia, udało mu się wskoczyć na podium klasy Beta TR4 na Mistrzostwach Włoch w Lazatto.

NAS Analytics TAG

Donaggio był w drodze do pracy, kiedy pod jego Volvo XC60 zarwał się wiadukt. Zostawił żonę i trójkę dzieci. Ostateczny bilans katastrofy w Genui to na dzień dzisiejszy 43 ofiary śmiertelne, choć może się to zmienić - w szpitalach przebywa jeszcze kilka osób w stanie krytycznym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę