tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrz Woch w trialu wrd ofiar katastrofy w Genui
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrz Woch w trialu wrd ofiar katastrofy w Genui

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.22, 09:38 Drukuj

Jedną z 43 ofiar zawalenia się wiaduktu w ciągu autostrady A10 w Genui jest Giorgio Donaggio, w latach 80 Mistrz Włoch w trialu. Zawodnik zginął w drodze do pracy.

Giorgio Donaggio miał 57 lat. Największe sukcesy odnosił w latach 80, kiedy sięgnął po Mistrzostwo Włoch w trialu. Dyscyplina ta pozostała jego wielką pasją - mimo codziennej pracy w stoczni w pobliżu Genui, wciąż brał udział w zawodach. Jeszcze w tym roku, 18 kwietnia, udało mu się wskoczyć na podium klasy Beta TR4 na Mistrzostwach Włoch w Lazatto.

NAS Analytics TAG

Donaggio był w drodze do pracy, kiedy pod jego Volvo XC60 zarwał się wiadukt. Zostawił żonę i trójkę dzieci. Ostateczny bilans katastrofy w Genui to na dzień dzisiejszy 43 ofiary śmiertelne, choć może się to zmienić - w szpitalach przebywa jeszcze kilka osób w stanie krytycznym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr