tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrz Świata Takahisa Fujinami na finale Honda Gymkhana 2012!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Mistrz Świata Takahisa Fujinami na finale Honda Gymkhana 2012!

Autor: Informacja prasowa 2012.09.13, 09:21 1 Drukuj

Już w najbliższą niedzielę, 16 września 2012, podczas finałowej rundy Honda Gymkhana, jako gość specjalny, wystąpi wielokrotny Vice Mistrz i Mistrz Świata w trialu Takahisa Fujinami. Japończyk na tyle dobrze bawił się podczas  ubiegłorocznej edycji imprezy, że chętnie zapowiedział kolejną wizytę. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć go w akcji podczas specjalnie przygotowanych pokazów oraz poznać bliżej tego żywiołowego i sympatycznego, a jednocześnie utytułowanego zawodnika.

Przypominamy, że w trakcie tego weekendu wyłonieni zostaną mistrzowie zawodów Honda Gymkhana 2012 w kategoriach open oraz kobiet, a na najlepszą trójkę czekają cenne nagrody w postaci skuterów PCX i Vision 50 oraz zestawy akcesoriów Hondy.

Poza sportową rywalizacją oraz pokazami trialowymi, Honda przygotowała wiele atrakcji dla zawodników oraz widzów. Przewidziane są okolicznościowe koszulki, zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie. Dla widzów wstęp wolny, a zawodnicy będą rejestrowani na podstawie potwierdzonych zgłoszeń wysłanych poprzez formularz internetowy.

Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów motocykli Honda

w akcji
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę