tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Miałem nadzieję na występ w Rajdzie Dakar" - konferencja udziałem Tomasza Golloba [video]

"Miałem nadzieję na występ w Rajdzie Dakar" - konferencja udziałem Tomasza Golloba [video]

Autor: Barry 2017.11.22, 12:09 Drukuj

Kiedy Tomasz Gollob wyjdzie ze szpitala? Jak przebiega rehabilitacja i jak czuje się sportowiec pół roku po poważnym wypadku? Odpowiedzi na powyższe pytania spodziewaliśmy się usłyszeć podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Etap rehabilitacji w szpitalu został zakończony. Tomek jest planowany do wypisu do końca tego miesiąca - powiedział dr n. med. Jarosław Tywoniuk, kierownik kliniki rehabilitacji.

Teraz powoli będę wracał do środowiska. Być może pojawię już podczas Grand Prix Polski na PGE Narodowym. Moja kariera stanęła jednak w miejscu. Szkoda, bo miałem nadzieję na jeszcze jeden medal w motocrossie i występ w Rajdzie Dakar - mówił Gollob w czasie konferencji.

Poniżej video z konferencji, opublikowane przez Speedway Ekstraliga:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę