tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Memoriał Krzysztofa Wydrzyckiego. Uczcijmy pamięć wybitnego dziennikarza!

Memoriał Krzysztofa Wydrzyckiego. Uczcijmy pamięć wybitnego dziennikarza!

Autor: Redakcja 2018.07.11, 10:56 1 Drukuj

Memoriał Krzysztofa Wydrzyckiego, tragicznie zmarłego wybitnego dziennikarza i współzałożyciela Świata Motocykli, odbędzie się 28 lipca w Aninie.

Krzysztof Wydrzycki jest legendą polskiego dziennikarstwa motoryzacyjnego. Przez wiele lat wpływał na tworzącą się w Polsce kulturę motocyklową. W 1993 roku był jednym z założycieli miesięcznika motocyklowego Świat Motocykli. Zginął tragicznie podczas testów motocyklowych w RPA.

28 lipca, mszą świętą w kościele w Aninie (godzina 10.00) rozpocznie się Memoriał Krzysztofa Wydrzyckiego. Po mszy uczestnicy pojadą na cmentarz na Służewcu nad Dolinką, gdzie pochowany jest dziennikarz. 12.00 planowana jest wspólna wycieczka krajoznawcza.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę