tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Melandri: "Ducati Panigale... jest nie z tej ziemi!" NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Melandri: "Ducati Panigale... jest nie z tej ziemi!"

Autor: Lovtza 2016.11.21, 12:58 Drukuj

Ubiegłotygodniowy pierwszy zimowy test WSBK na Motorland Aragon był wielkim powrotem Marco Melandriego do ścigania się na światowym poziomie. Włoch po raz pierwszy od dłuższego czasu widziany był na torze i debiut ten zdaniem obserwatorów wypadł bardzo pozytywnie. Marco był jednym z najszybszych zawodników na torze, a jednocześnie czuł się komfortowo na motocyklu. Znany z ze swoich humorów i marudnego usposobienia Melandri teraz wyglądał na bardzo zadowolonego i w pełni zasymilowanego z zespołem.

NAS Analytics TAG

Wypytywany przez dziennikarzy Włoch potwierdził te obserwacje, stwierdzając, że dobre jest tempo, jak również odczucia z jazdy nowym dla niego motocyklem w specyfikacji WSBK. Marco stwierdził też, że nie może się doczekać testów w Jerez, które odbędą się w tym tygodniu i na koniec przyznał, że Ducati Panigale… jest nie z tej ziemi.

Trzymamy kciuki za postępy, bo obecność kierowcy klasy Melandriego w korowodzie WSBK z pewnością zwiększy atrakcyjność tej serii dla widzów i podniesie poziom sportowej rywalizacji.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę