tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Melandri: "Ducati Panigale... jest nie z tej ziemi!"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Melandri: "Ducati Panigale... jest nie z tej ziemi!"

Autor: Lovtza 2016.11.21, 12:58 Drukuj

Ubiegłotygodniowy pierwszy zimowy test WSBK na Motorland Aragon był wielkim powrotem Marco Melandriego do ścigania się na światowym poziomie. Włoch po raz pierwszy od dłuższego czasu widziany był na torze i debiut ten zdaniem obserwatorów wypadł bardzo pozytywnie. Marco był jednym z najszybszych zawodników na torze, a jednocześnie czuł się komfortowo na motocyklu. Znany z ze swoich humorów i marudnego usposobienia Melandri teraz wyglądał na bardzo zadowolonego i w pełni zasymilowanego z zespołem.

NAS Analytics TAG

Wypytywany przez dziennikarzy Włoch potwierdził te obserwacje, stwierdzając, że dobre jest tempo, jak również odczucia z jazdy nowym dla niego motocyklem w specyfikacji WSBK. Marco stwierdził też, że nie może się doczekać testów w Jerez, które odbędą się w tym tygodniu i na koniec przyznał, że Ducati Panigale… jest nie z tej ziemi.

Trzymamy kciuki za postępy, bo obecność kierowcy klasy Melandriego w korowodzie WSBK z pewnością zwiększy atrakcyjność tej serii dla widzów i podniesie poziom sportowej rywalizacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr