tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mechanik motocyklowy - praca w Warszawie!
NAS Analytics TAG

Mechanik motocyklowy - praca w Warszawie!

Autor: Og³oszenie p³atne 2016.01.14, 09:50 Drukuj

Warszawski dealer motocykli Honda Plaza poszukuje pracownika na stanowisku: Mechanik Motocyklowy

Opis stanowiska:

  • realizowanie przeglądów serwisowych w motocyklach
  • realizowanie napraw motocykli
  • montaż finalny nowych motocykli

Wymagania:

  • doświadczenia w serwisowaniu motocykli
  • posiadanie prawa jazdy kat. A i B
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
  • pracowitość i staranność

Oferujemy:

  • pracę w największym w kraju salonie motocykli Honda
  • motywujący system wynagrodzenia powiązany z osiąganymi wynikami
  • szkolenia z zakresu eksploatacji i napraw motocykli
  • możliwość realizacji pasji motocyklowej,

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

CV prosimy wysłać na adres: karol.frindt(at)hondaplaza.pl

Zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Zdjê™cia

Polecamy

Aktualno¶ci

sklep ¦cigacz

    na górê