tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marcin Łukaszczyk wykręcił double backflipa!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marcin Łukaszczyk wykręcił double backflipa!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.13, 15:36 Drukuj

Marcin Łukaszczyk, zawodnik Freestyle Family wykonał pierwszą w Polsce próbę wykonania double backflipa do basenu z gąbkami, która sądząc po poniższym filmiku zakończyła się sukcesem. Kolejnym krokiem będzie powtórzenie tricku na dirtcie.
NAS Analytics TAG
Jedną z najtrudniejszych i najniebezpieczniejszych ewolucji Freestyle Motocrossu Łukaszczyk nawiązał do najlepszych zawodników na świecie. Jako pierwszy double backflipa wykręcił Travis Pastrana w trakcie zawodów X Games, które odbyły się w 2006 roku w Los Angeles. Do tej pory trick ten wykonywały również takie gwiazdy FMX jak: Scott Murray, Cameron Sinclair czy Josh Sheehan.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę