tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma i Cyril Despres w Warszawie! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Coma i Cyril Despres w Warszawie!

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.06.01, 13:55 Drukuj

Na drugiej edycji Verva Street Racing pojawią się między innymi Marc Coma oraz Cyril Despres

Warszawa stanie się światową stolicą motosportu już 18. czerwca. Na Verva Street Racing zaprezentują się czołowi kierowcy Rajdu Dakar – jeżdżący samochodami Krzysztof Hołowczyc i Stéphane Peterhansel. Ci panowie rywalizowali ze sobą w Dakarze, a kolejny pojedynek odbędą na ulicach Warszawy. Razem z nimi zobaczymy także pojazdy rajdowe – dwa modele BMW X3 CC oraz rajdową ciężarówkę kategorii 6x6. Samochody pochodzą z czołowego teamu X-raid, który w ostatnim rajdzie Dakar wygrał aż 6 odcinków specjalnych.

Nas jednak bardziej interesują motocykliści. Obecni będą oczywiście Marek Dąbrowski i Kuba Przygoński, a pojawią się też zagraniczni kierowcy z czołówki - Helder Rodrigues i Ruben Faria. Przed polską publicznością wystąpią też takie sławy, jak Cyril Despres, trzykrotny zwycięzca Dakaru (2005, 2007, 2010) oraz Marc Coma, Mistrz Świata w Cross Country oraz dwukrotny tryumfator w Dakarze.

ORLEN Team Krzysztof Holowczyc fot Francois Flamand
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę