tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mae dziecko, due straty, czyli uwaaj, co twoja pociecha robi w salonie...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mae dziecko, due straty, czyli uwaaj, co twoja pociecha robi w salonie...

Autor: Raff 2019.12.20, 13:35 Drukuj

Około 40 tys. zł musi zapłacić ojciec 3-letniej dziewczynki, która w salonie Audi ozdobiła kilka samochodów rysunkami wykonanymi… kamieniem. 

Wizyta w salonie motocyklowym lub samochodowym w rodzinnym gronie może być prawdziwą przygodą - miło jest dzielić z najbliższymi własną pasję, planować zakup kolejnej maszyny i po prostu pooglądać wspólnie arcydzieła inżynierii.

NAS Analytics TAG

Emocji, których dostarczyła pewnemu chińskiemu ojcu jego córka, ten raczej się jednak nie spodziewał. Kiedy on zajęty był rozmową z handlowcem, dziewczynka postanowiła ozdobić kilka samochodów własnoręcznymi pracami, wykonanymi w technice skrobanej… kamieniem.

Wszystkie "ozdobione" samochody musiały zostać ponownie polakierowane, co negatywnie wpłynęło na ich wartość. Wśród ofiar radosnej twórczości znalazło się między innymi nowe Audi Q8, co znacząco podniosło koszty. Łącznie za usunięcie usterek ojciec dziewczynki musiał zapłacić 70 tysięcy yuanów, czyli mniej więcej 40 tysięcy złotych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr