tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOTOCYKLEXPO 2008 - pierwsze wrażenia NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MOTOCYKL EXPO 2008 - pierwsze wrażenia

Autor: Lovtza 2008.02.04, 01:57 18 Drukuj

Rekordowa frekwencja i rekordowa powierzchnia wystawiennicza. Staraliśmy się odwiedzić każdego wystawcę. Czy się nam to udało?

Największe w historii polskie targi motocyklowe przeszły do historii. Ponad 23 000 widzów, ponad setka wystawców, gwiazdy kultury i sportu, media, ciekawe konkursy i wspaniała atmosfera - to wszystko było udziałem zakończonych wczoraj targów motocyklowych MOTOCYKLEXPO 2008 zorganizowanych w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI. W czasie trzech targowych dni działo się tak dużo, iż pełną foto i video relację przedstawimy wam dopiero w najbliższych dniach. Do tego czasu polecamy blisko 200 zdjęć, na których w skrócie staraliśmy się przestawić to, co można było zobaczyć na tegorocznych targach;

GALERIA FOTO - Wystawcy MOTOCYKL EXPO 2008

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stanowisko Ścigacz.pl i zechcieli zamienić z nami słowo oraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie naszej pracy. Dziękujemy zarówno wszystkim gwiazdom, jakie mieliśmy przyjemność gościć, jak również wszystkim miłośnikom motocykli i użytkownikom naszego serwisu. Dziękujemy także wszystkim wystawcom za obecność na MOTOCYKLEXPO. To również dzięki Wam w te chłodne zimowe dni udało się stworzyć prawdziwe motocyklowe święto. Do zobaczenia na MOTOCYKLEXPO 2009!

Zobacz: stoiska wystawowe MOTOCYKL EXPO 2008 (192 zdjęcia)

Zobacz również: pierwsze zdjęcia MOTOCYKL EXPO 2008 (53 zdjęcia)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę