tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 M12 Vintage - najpopularniejszy motocykl marki Junak w tym sezonie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

M12 Vintage - najpopularniejszy motocykl marki Junak w tym sezonie

Autor: Materiał partnera 2020.07.20, 16:17 Drukuj

Klasyczne motocykle o niskiej i długiej linii cieszą się niesłabnącą popularnością wśród polskich motocyklistek i motocyklistów. Tegorocznym hitem sprzedaży marki Junak jest model M12 Vintage, który łączy bardzo atrakcyjny wygląd z solidną mechaniką, łatwością prowadzenia oraz dobrą ceną. 

Chopper w stylu retro to nie tylko piękny klasyczny wygląd, to także nisko położona kanapa i odprężona pozycja za kierownicą. Zwłaszcza pierwsza z wymienionych cech skłania osoby o niższym wzroście do wyboru właśnie takiej maszyny. Na takim motocyklu po prostu znacznie łatwiej o poczucie pewności. Ma to szczególne znaczenie podczas jazdy z niewielką prędkością, manewrowania, czy częstego zatrzymywania i ruszania spod świateł - słowem w typowym ruchu miejskim. 

Niska linia motocykla to także nisko umieszczony środek ciężkości. To z kolei wpływa dodatnio na poręczność i zwinność jednośladu, a przy połączeniu z umiarkowaną masą motocykla klasy 125, daje dużą łatwość prowadzenia. Ta z kolei bardzo szybko przekłada się na czerpaną z jazdy przyjemność.

Junak M12 posiada także jeden z największych rozstawów osi w swojej klasie - 1435 mm, który sprawia, że motocykl prowadzi się pewnie i stabilnie. Duży rozstaw osi uzupełniają duże koła, spora i wygodna kanapa i rasowa kierownica z grubymi manetkami. Dzięki temu Junak M12 Vintage wygląda na motocykl o znacznie większej pojemności silnika. 

Nie ma co ukrywać, że w sukcesie Junaka M12 Vintage 125 brała udział także dobrze skalkulowana cena. Chodzi tu przede wszystkim o jej stosunek do tego co za nią otrzymujemy - tzw. price/value. Junak M12 Vintage wydaje się być w tym wypadku bezkonkurencyjny, bo za cenę nieco ponad 9 tysięcy złotych otrzymujemy nowoczesny, dobrze wyposażony i świetnie wyglądający motocykl, który dostępny jest na prawo jazdy kategorii B. 

Sukces tego modelu świadczy także o coraz większym pragmatyzmie polskich motocyklistów. Wysokie walory pod względem łatwości prowadzenia i nieskomplikowanej obsługi oraz ekonomia to aspekty, które stają się ważne, gdy poszukujemy motocykla, który sprawdzi się nie tylko podczas weekendowej rekreacji, ale także na co dzień. 

Więcej informacji o motocyklach Junak znajdziecie u dealerów oraz na stronie http://www.junak.com.pl 


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę