tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Liberty Motors Track Day i Aprilia 660 Experience 13 sierpnia na Torze Somczyn
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Liberty Motors Track Day i Aprilia 660 Experience 13 sierpnia na Torze Somczyn

Autor: Informacja prasowa 2022.08.03, 10:29 Drukuj

Liberty Motors Track Day to event szkoleniowy dla posiadaczy motocykli każdej marki. Jego trzecia odsłona odbędzie się pod patronatem marki Aprilia, dzięki czemu w ramach Aprilia 660 Experience będzie mogli przetestować modele RS 660 i Tuono 660.

Celem Liberty Motors Track Day jest doskonalenie techniki jazdy i podnoszenie bezpieczeństwa motocyklistów, niezależnie od poziomu umiejętności jazdy kursanta. Możliwość przetestowania motocykli z szerokiej oferty marki, tym razem modeli Aprilia 660, jest dodatkowym bonusem, z którego zawsze warto skorzystać.

NAS Analytics TAG

W trakcie zajęć uczestnicy zostaną podzieleni na kilkuosobowe grupy, którymi opiekować się będzie wykwalifikowana kadra, a szkolenie będzie podzielone na trzy części: szkolenie teoretyczne, szkolenie praktyczne i jazdy wolne.

13 sierpnia plan dnia:

• Od 9:00 - przyjazd uczestników na Autodrom Słomczyn, rejestracja, powitalna kawa
• 10:00 - część teoretyczna
• 10:45 - zajęcia praktyczne
• 14:00 - lunch
• 14:45 - jazdy wolne
• 17:30 - podsumowanie dnia i wręczenie pamiątkowych certyfikatów
• 18:00 - zakończenie dnia

Wydarzenie odbędzie się na dobrze znanym w środowisku motocyklowym Autodromie Słomczyn. Jest to techniczny obiekt o długości 1093 m z wieloma sekcjami pozwalającymi trenować technikę jazdy, a także z rozbudowanym zapleczem technicznym.

Szkolenie poprowadzi niezawodny Janusz Czaja oraz sprawdzeni instruktorzy z JC Group. To niezwykle doświadczony zespół, który od lat podnosi poziom bezpieczeństwa jazdy wśród polskich motocyklistów.

Wymagania dotyczące ubioru uczestników:

- kurtka skórzana lub tekstylna wyposażona w protektory ramion, łokci i pleców (ew. zamiast protektora pleców tzw. "żółw"),
- spodnie skórzane lub spodnie tekstylne, wyposażone co najmniej w protektory kolan,
- rękawice motocyklowe,
- kask z atestem,
- buty chroniące kostkę,
- motocykl uczestnika powinien być zarejestrowany i posiadać ubezpieczenie OC.

Opłata za kurs wynosi 350 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z obiadem. Zapisać można się pod tym linkiem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr