tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Letnia promocja w sieci sprzeday Barton Motors. Znaczce zniki na wybrane modele
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Letnia promocja w sieci sprzeday Barton Motors. Znaczce zniki na wybrane modele

Autor: Informacja prasowa 2022.08.11, 17:10 Drukuj

Lato to czas podróży, tych małych jak i dużych. Do pracy, nad jezioro, pod namiot, czy do wynajętego pensjonatu trzeba przecież czymś dojechać. Najlepiej szybko i pewnie, bez stania w wakacyjnych korkach.

My jak i część motoryzacyjnych maniaków wiemy, że przy letnich temperaturach najprzyjemniej podróżuje się na jednośladzie, a w terenie niesamowitą frajdę daje jazda na quadzie.

NAS Analytics TAG

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu takimi pojazdami uruchomiliśmy letnią promocję pozwalającą zakupić wybrane modele Barton Motors ze znacznymi zniżkami. Kupując właśnie teraz skuter, motorower, motocykl, czy quada z oferty promocyjnej zyskujesz od kilkuset do nawet 1 610 złotych.

aoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na paliwo, dodatkowe akcesoria lub sfinansować z nich wakacyjny wyjazd.

W naszej ofercie znajdziecie ponad 40 modeli różnych maszyn od motorowerów dla 14 latków posiadających prawo jazdy kategorii AM, przez szeroką ofertę pojazdów, którymi można poruszać się z samochodową kategorią B, czy posiadając wyłącznie dowód osobisty (osoby, które przed dniem 13 stycznia 2013 roku ukończyły 18 lat).

Po szczegóły zapraszamy do naszej sieci dealerskiej.

Promocja obejmuje wybrane modele marki Barton Motors i obowiązuje do odwołania.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr