tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lecimy na wycieczkę motocyklową po USA - mamy 3 wolne miejsca!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lecimy na wycieczkę motocyklową po USA - mamy 3 wolne miejsca!

W planach mamy do pokonania blisko 2 tys. km po Nowym Meksyku, Arizonie, Utah i Kolorado… Startujemy jesienią tego roku! Jak do nas dołączyć? To proste - trzeba wziąć udział w konkursie Motula.

Potrzebujecie tylko trochę chęci i kreatywności… Wciąż można dołączyć, ale trzeba się pospieszyć, bo zabawa trwa do końca czerwca. Motul Tour to konkurs zakończony motocyklową wycieczką trójki szczęśliwców po najpiękniejszych zakątkach świata!

Po ubiegłorocznym wyjeździe do Republiki Południowej Afryki przyszedł czas na spełnienie amerykańskiego snu, czyli wspaniałą, tygodniową wycieczkę za kierownicą motocykla po USA. Motul funduje szczęśliwym zwycięzcom konkursu cały wyjazd, włącznie z wypożyczeniem na miejscu motocykla marki Harley-Davidson, noclegami, przelotami, czy opieką przewodnika. Wszystkie niezbędne szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: motultour.pl/ameryka-tour

Poniżej można zobaczyć, jak wyglądał ubiegłoroczny wyjazd trójki szczęśliwców do RPA, uwieczniony w obiektywie kamery Ścigacz.pl:

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę