tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Laverty i Bradl do WSBK, powrt Marco Melandriego?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Laverty i Bradl do WSBK, powrt Marco Melandriego?

Autor: Beavis 2016.07.22, 13:49 Drukuj

Stefan Bradl na Hondzie, Eugene Laverty na Aprilii, a Marco Melandri w Ducati. Lub odwrotnie.

Sezon plotek transferowych w WSBK uważam za oficjalnie otwarty. Niemiecki Speedweek podał, że Eugene Laverty szuka swojego miejsca w WSBK po tym jak nie udało mu się podpisać kontraktu w MotoGP. Laverty ma kilka opcji, przy czym najciekawszą byłoby zajęcie miejsca Davide Giugliano w fabrycznym zespole Ducati. Laverty po właśnie zakończonych testach na torze Spielberg z wymownym uśmiechem na ustach mówił, że Chaz Davies (który zostaje w Ducati) jest dla niego jak brat - jeśli to cokolwiek może znaczyć. Inną opcją jest start na Aprilii.

NAS Analytics TAG

Dużo pewniejszą przyszłość ma Stefan Bradl. Ex-Mistrz Świata Moto2 najprawdopodobniej zajmie miejsce Michaela van der Marka w Hondzie. Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona, ale wszystkie gwiazdy na niebie sugerują takie rozwiązanie (czyt. wiele różnych źródeł). Van der Mark prawdopodobnie przeniesie się do Crescent Yamahy po tym, jak Honda nie spełniła obietnic o możliwości transferu do GP.

Wracając do miejsca pozostawionego przez Giugliano. Włoski Motoblog.it dotarł do informacji o możliwym powrocie do rywalizacji Marco Melandriego (który rozstał się z Aprilią w 2015 roku, po tym jak Włosi próbowali zmusić go do startów w GP). Poproszono o wypowiedź w tym temacie samego Paolo Ciabattiego, którzy przyznał, że rozmowy trwają:

To prawda, że rozmawiamy z Marco, ale rozmawiamy także z dwoma innymi zawodnikami [Laverty i w/w van der Mark? - przy. red.]. Na chwilę obecną żadna decyzja nie została podjęta. Jest oczywiste, że Marco świetnie pasowałby do naszego głównego sponsora, Aruba.it, ale ostateczna decyzja zostanie podjęta w oparciu o inne kryteria.

Podsumowując: Laverty i Bradl na pewno przeniosą się do WSBK, van der Mark prawdopodobnie zasili szeregi Yamahy.

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr