tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Laska zdewastowała zaparkowany motocykl - po tym filmie szuka jej cała Polska
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Laska zdewastowała zaparkowany motocykl - po tym filmie szuka jej cała Polska

Autor: Alonzo 2020.08.23, 17:33 6 Drukuj

Zrób prawo jazdy i jeźdź motocyklem. W przeciwnym razie twoja dziewczyna może mieć poważne kompleksy na punkcie motocyklistów i motocykli. Zobacz, jaka może być jej reakcja.

W tym tygodniu pojawił się film, dzięki któremu motocyklista próbuje znaleźć sprawczynię dewastacji jego motocykla. Zobaczcie ten film - może ktoś ją rozpozna i pozwoli właścicielowi motocykla uzyskać zadośćuczynienie:

NAS Analytics TAG

 

 

Swoją drogą to cenimy prywatność, ale chyba jednak wolimy kamery na ulicach. W normalnych okolicznościach taki wandalizm uszedłby na pewno na sucho. Mało prawdopodobne, że jakiś świadek to widział i nikłe szanse, że sprawa trafiłaby na Policję. A tak nie tylko widać złośliwość i wandalizm kobiety, która kopie w stojący obok motocykl, ale dodatkowo jest to przestrogą dla innych osób, które mają problem z panowaniem nas swoją agresją. To, że nikt nie widzi, nie zawsze oznacza, że jest się bezkarnym. Dzięki monitoringowi i innym mądrym wynalazkom pewność siebie i poczucie bezkarności jest bardzo u chuliganów mocno zachwiane. Jak widać to na tym filmie są ludzie źli, którzy nie radzą sobie ze swoją złością i agresją. Dają upust tej agresji, szkodząc innym ludziom. Takie filmy sprawiają, że wandale nie są anonimowi i bezkarni, a porządni obywatele mogą wierzyć, że sprawiedliwość zostanie wymierzona.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: M 24/08/2020 18:57

Już wyszedłeś?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę