tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 LAMINPLAST S.C. PROFESJONALNE TOROWE OWIEWKI MOTOCYKLOWE
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

LAMINPLAST S.C. PROFESJONALNE TOROWE OWIEWKI MOTOCYKLOWE

Zajmujemy się produkcją profesjonalnych torowych owiewek motocyklowych, dostępne modele od rocznika 2007 YAMAHA R1,R6, SUZUKI GSXR 600-750,GSXR 1000, HONDA CBR 1000, wkrótce APRILLA, oraz TRIUMPH

Adres

laminplast@wp.pl
tel. 048 502 251 752 WWW:

OPIS FIRMY

Jesteśmy nową firmą na rynku Polskim, zajmujemy się produkcją profesjonalnych torowych owiewek motocyklowych. W produkcji stosujemy najnowsze technologie, oraz materiały najlepszych firm na świecie. Wszystkie nasze wyroby mają wzmocnienia węglowo-karbonowe w miejscach mocowania. W obecnej chwili większość naszej produkcji wysyłamy do kontrahentów zagranicznych. Poszukujemy nowych odbiorców w Hiszpanii, Francji, oraz w USA.Istnieje możliwość poprowadzenia przedstawicielstwa w danych krajach na zasadzie wyłączności.

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę