tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kup nowoczesny i dynamiczny skuter i nie martw sio serwis
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kup nowoczesny i dynamiczny skuter i nie martw sio serwis

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.18, 23:56 Drukuj

Yamaha wyszła naprzeciw swoim klientom, którzy zakupią modele D'elight, NMAX 125, XMAX 125 lub XMAX 125 Tech MAX i przygotowała specjalną ofertę promocyjną.

Motocykle z silnikami o pojemności 125 cm3 to doskonała alternatywa dla samochodów, ale podobnie jak samochody wymagają one wykonywania przeglądów gwarancyjnych. Yamaha postanowiła nieco ulżyć wszystkim, którzy zdecydują się na zakup modeli D'elight, NMAX 125, XMAX 125 lub XMAX 125 Tech MAX i przygotowała specjalną ofertę promocyjną.

NAS Analytics TAG

Pierwszy przegląd gwarancyjny należy wykonać po upływie 1000 kilometrów, które miną jak błyskawica. Kupując jeden z powyższych modeli taki przegląd będziecie mogli wykonać bez żadnych opłat. Promocja trwa do 31 marca, a jej regulamin jest dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

Dlaczego warto postawić na Yamahę? Na przykład model NMAX 125 potrafi przejechać do 300 km na jednym tankowaniu i posiada system bezkluczykowy. Yamaha D'elight z kolei waży zaledwie 101 kilogramów i nie tylko świetnie wygląda, ale również jest pojemna - jej schowek pomieści pełnowymiarowy kask. Model XMAX 125 zadba o twoje bezpieczeństwo przy pomocy kontroli trakcji, a jeśli lubisz ładne i nowoczesne rzeczy to docenisz wersję Tech MAX. Wyróżnia ją podwójna kanapa ze skórzanymi wstawkami, aluminiowe podesty, zdobione końcówki kierownicy i chromowane obramowanie prędkościomierza. Ceny 125-tek Yamahy startują od 11 199 złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr