tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Krzysztof Jarmu ambasadorem Motul Azja Tour w Kirgistanie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Krzysztof Jarmu ambasadorem Motul Azja Tour w Kirgistanie!

Autor: Redakcja 2020.03.12, 12:44 Drukuj

Krzysztof Jarmuż - uczestnik Rajdu Dakar, startujący w kategorii Original by Motul, został ambasadorem tegorocznej edycji Motul Tour! Tym razem zwycięzcy konkursu wybiorą się w dzikie rejony Kirgistanu.

Krzysztofa Jarmuża przedstawiać wam nie trzeba - doskonale pamiętacie jego przygotowania do Rajdu Dakar, a następnie codzienne zmagania z tym najtrudniejszym rajdem terenowym świata. Krzysztof startował w kategorii Original by Motul, co oznacza, że był zdany wyłącznie na własne umiejętności w zakresie serwisowania motocykla. Jarmuż zajął 6. miejsce w swojej kategorii i 44. pozycję wśród wszystkich motocyklistów startujących w tegorocznym Dakarze.

NAS Analytics TAG

Jak pojechać do Kirgistanu z Krzysztofem Jarmużem? Jeśli wykażesz się kreatywnością i zarazisz swoją pasją jury, jest duża szansa, że z końcem lata poczujesz zapach bezkresnych krajobrazów i przeżyjesz przygodę życia w tym, wciąż nieodkrytym kraju. Motul zadba o wszystko, co potrzebne do takiej podróży - motocykle, bilety, przewodnika.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Kup produkt Motul

W okresie od 02.03 do 28.06.2020 r. kup w sklepie objętym promocją olej Motul serii 300V, 7100, 5100 w opakowaniu 4 L. Przy zakupie odbierz naklejkę z unikalnym kodem, zachowaj paragon.

2. Zrób zdjęcie

Pokaż, co dla Ciebie znaczy hasło "Jestem motocyklistą". Zaszalej - liczy się oryginalność i kreatywność wykonanego zdjęcia. 

3. Zarejestruj zgłoszenie

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz i zgłoś zdjęcie w terminie od 02.03 do 28.06.2020 r. Jeśli będziesz szybki, otrzymasz kupon rabatowy o wartości 50 zł do motosklepu. Walczysz także o nagrodę tygodnia - kupon rabatowy o wartości 250 zł do motosklepu.

4. Graj o nagrodę główną!

Jeśli chcesz walczyć o nagrodę główną wyślij nam dodatkowo swój film do hasła "Jestem motocyklistą" - masz na to czas do 03.07.2020 r. Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy zabrać na wyprawę po bezdrożach Kirgistanu. Przygoda czeka!

Wszystkie niezbędne szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: motultour.pl/azja-tour

Zobaczcie jak wyglądały wcześniejsze edycje Motul Tour, uwiecznione w obiektywie kamery Ścigacz.pl:

Motul Afryka Tour

Motul Ameryka Tour

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr