tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolekcja japońskich motocykli na sprzedaż
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolekcja japońskich motocykli na sprzedaż

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.04, 10:45 2 Drukuj

Niesamowita kolekcja japońskich motocykli zostanie wystawiona na sprzedaż podczas aukcji na Classic Motorcycle Mechanics Show w Stafford 20 października. Właścicielem kolekcji jest Holender Michael Buttinger i warto poświęcić chwilę przyjrzeniu się jego zbiorowi maszyn. Znajdują się tam motocykle kultowe, z czego sporo jest w stanie salonowym. Do kupienia będzie na przykład 10 Hond Monkey z przebiegiem... 0 km. Oprócz tego w kolekcji znajduje się CR93, niezwykle rzadko spotykana wyścigówka Hondy, prototypowa CBX1000 z sześciocylindrowym silnikiem czy futurystyczna NR750 z owalnymi tłokami.

To nie koniec, bowiem nowego nabywcę może znaleźć Honda M85 Juno, skuter z silnikiem boxer (na świecie tylko 5880 sztuk), CB450, GB500 czy stary Goldwing. Kolekcja to nie tylko Hondy, ale także pierwsze Kawasaki Z900, Suzuki ER5, Yamaha TA125 Racer. Co ciekawe, pełna lista motocykli wystawianych na aukcję nie jest jeszcze znana, a organizatorzy wciąż nad nią pracują. Ktoś chętny? Trzeba jednak mieć odpowiednio gruby portfel. Przykładowo, przewidywana cena wywoławcza dla Hondy NR750 to 50-70 tys. funtów.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę