tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolekcja japoskich motocykli na sprzeda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolekcja japoskich motocykli na sprzeda

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.04, 10:45 2 Drukuj

Niesamowita kolekcja japońskich motocykli zostanie wystawiona na sprzedaż podczas aukcji na Classic Motorcycle Mechanics Show w Stafford 20 października. Właścicielem kolekcji jest Holender Michael Buttinger i warto poświęcić chwilę przyjrzeniu się jego zbiorowi maszyn. Znajdują się tam motocykle kultowe, z czego sporo jest w stanie salonowym. Do kupienia będzie na przykład 10 Hond Monkey z przebiegiem... 0 km. Oprócz tego w kolekcji znajduje się CR93, niezwykle rzadko spotykana wyścigówka Hondy, prototypowa CBX1000 z sześciocylindrowym silnikiem czy futurystyczna NR750 z owalnymi tłokami.

NAS Analytics TAG

To nie koniec, bowiem nowego nabywcę może znaleźć Honda M85 Juno, skuter z silnikiem boxer (na świecie tylko 5880 sztuk), CB450, GB500 czy stary Goldwing. Kolekcja to nie tylko Hondy, ale także pierwsze Kawasaki Z900, Suzuki ER5, Yamaha TA125 Racer. Co ciekawe, pełna lista motocykli wystawianych na aukcję nie jest jeszcze znana, a organizatorzy wciąż nad nią pracują. Ktoś chętny? Trzeba jednak mieć odpowiednio gruby portfel. Przykładowo, przewidywana cena wywoławcza dla Hondy NR750 to 50-70 tys. funtów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr