tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kłopoty z akumulatorem? Mamy niezawodną propozycję!
NAS Analytics TAG

Kłopoty z akumulatorem? Mamy niezawodną propozycję!

Autor: Artykuł sponsorowany 2014.03.24, 09:25 Drukuj

Sezon w tym roku rozpoczął się dość wcześnie, a to doskonała okazja aby wyposażyć siebie i swój motocykl w najlepsze produkty w zimowych cenach. XLmoto jak zwykle przygotowało kilka nowych propozycji zarówno dla motocykli jak i ich właścicieli.

Akumulatory żelowe Snell

Marka Snell – bardziej znana za oceanem – stawia dopiero swoje pierwsze kroki w Europie. Sztandarowym produktem Snell są żelowe akumulatory z serii Super Gel. Przewaga baterii żelowych nad zwykłymi jest powszechnie znana, zwłaszcza kiedy producent dodatkowo wyposaża je w bezwzględną 3-letnią gwarancję. Jeśli w trakcie 3 lat użytkowania akumulator straci swoje właściwości lub będą one znacznie obniżone, wyślemy Ci nowy akumulator zupełnie bezpłatnie!

Akumulatory Snell Super Gel już od 65zł

Sportowe nowości od Sidi

Sidi to producent, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Marka jest znana przede wszystkim z najwyższej jakości obuwia motocyklowego. W tym roku Sidi wypuściło kilka nowych wersji kolorystycznych swoich bestsellerów takich jak Vortice oraz bardzo popularnego model ST. Doskonałe wykonanie oraz żywa, wyrazista kolorystyka doskonale oddaje włoskiego ducha tej marki.

Sidi ST czarno-żółte oraz Sidi ST czarno-czerwone – 1389zł
Sidi Vortice czarno-białe – 1595zł

Miejski szyk

Z kolei TCX wychodzi z najnowszą propozycją dla tzw. Urban Bikers czyli wszystkich tych, którzy motocykla używają także do codziennej, użytkowej jazdy po mieście. Seria X-Street oraz X-Rap oferuje miejski design, przyzwoity poziom bezpieczeństwa a przede wszystkim pozwala na komfortowe poruszanie się pieszo. Idealne buty na codzienną walkę z miastem!

Buty TCX X-Street WaterProof Blue Denim – 539zł
Buty TCX X-Rap WP Antracit oraz czarne TCX X-Rap WP – 629zł

Propozycje odzieżowe Course

Course to marka znana z korzystania ze znanych, sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie produkcji odzieży motocyklowej. Tym razem warto zwrócić uwagę na Course Two Seasons, który został wyposażony w znaną z dużo droższych produktów membranę 600DN oraz certyfikowane ochraniacze. Nie przegapcie też całkowicie wodoszczelnych rękawic Course Journey oraz Course Seasons.

Komplet Course Two Seasons kurtka + spodnie za jedyne 595zł
Rękawice Course Journey – 119zł
Rękawice Course Seasons – 99zł

Gdzie i jak kupować?

Adres sklepu: www.xlmoto.pl
Dowiedz się więcej o bezpłatnej wymianie, zwrotach, darmowej przesyłce i dostępności.
Masz pytania? Napisz info(at)xlmoto.pl lub zadzwoń (012) 881 12 98
Znajdź nas na Facebook

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę