tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 King of Poland Drag Race Cup w Katowicach - święto fanów przyspieszenia!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

King of Poland Drag Race Cup w Katowicach - święto fanów przyspieszenia!

Autor: Materiał partnera 2019.07.18, 15:46 Drukuj

Wyścigi na 1/4 mili to czysta adrenalina zarówno dla zawodników, jak też kibiców. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na zawody King of Poland Drag Race Cup, które odbędą się na lotnisku Katowice Muchowiec. Wy też możecie wystartować!

Sezon wyścigów na 1/4 mili zbliża się do półmetka. Już w niedzielę 21 lipca na lotnisku Katowice Muchowiec wystartują zawody King of Poland Drag Race Cup by iaai.com, które są gwarancją twardej rywalizacji i świetnego widowiska dla kibiców. Najszybsze motocykle i samochody w kraju, konkursy tuningowe pod sceną, strefa dla dzieci (do 12 roku życia wchodzą na wydarzenie bezpłatnie!), pokazy ratownictwa, gorące hostessy i wiele innych atrakcji.

Na tej imprezie granica między zawodnikami i kibicami jest niezwykle cienka i łatwa do przekroczenia. Wy tez możecie wypróbować swoje siły i możliwości waszych sprzętów. Wpisowe to tylko 150zł, zbiórkę zawodników przewidziano na 9 rano, a rejestracji można dokonać na amazingevents.pl

Klasy moto:

  • STREET - do 675 cm3
  • STREET PLUS - 676-950 cm3 oraz V2 powyżej 1000ccm,
  • STREET PROFI od 951 do 1050ccm,
  • STREET MAX - od 1051ccm dla silników czterocylindrowych
  • DRAG - doładowane, długi wahacz i N/A

Imprezę poprowadzi profesjonalny komentator sportowy Sergiusz Ryczel, a jednym z gości będzie Sebastian Kraszewski czyli Kickster. Na Ducati Panigale wystartuje znany standuper Rafał Pacześ!

Zapraszamy!!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę