tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki KVF 750 vs. Honda TRX 680 - bj nie na arty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki KVF 750 vs. Honda TRX 680 - bj nie na arty

Autor: Eristof 2009.03.06, 16:47 Drukuj

Kryteria, którymi na etapie projektowania kierowali się japońscy inżynierowie z Hondy i Kawasaki, były zupełnie odmienne

Przed rokiem testowaliśmy dla was najmniejsze przeprawówki z rodziny Yamahy i Kymco. Test wszędołazów „wagi średniej" z Hondą TRX 500 i Kymco MXU 500 w rolach głównych przedstawiliśmy wam w połowie września ubiegłego roku. W tym roku nie pozostało nam nic innego, jak wziąć pod lupę największe, czterokołowe maszyny offroadowe. Wybór padł na Kawasaki KVF 750 oraz Hondę TRX 680.

NAS Analytics TAG

KVF 750 Brute Force oraz TRX 680 Rincon to flagowe quady przeprawowe koncernów Kawasaki i Hondy. Oba pojazdy świetnie spisują się jako pomoc we wszelkiego rodzaju przydomowych pracach, towarzysz weekendowych wypadów w teren, czy też partner dalekich, turystycznych wycieczek po świecie. Nie boją się mrozów, upałów, śniegu, deszczu, błota, a po niewielkich przeróbkach niestraszna im nawet głęboka woda. Jednak kryteria, którymi na etapie projektowania kierowali się japońscy inżynierowie z Hondy i Kawasaki, były zupełnie odmienne. O pomoc w rzetelnej ocenie pojazdów i ich użyteczności  w sporcie, przeprawach, a także przydatności w życiu codziennym poprosiliśmy eksperta w dziedzinie quadów przeprawowych, Jacka Bujańskiego.

Film
pozostałem filmy:
Jacek Bujanski Honda TRX 680 Kawasaki KVF 750

strony: 1 2 3 4

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Kawa KVF 750 laska
Brute Force Sandra
Honda Sandra Rincon
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr