tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki KVF 750 vs. Honda TRX 680 - bój nie na żarty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki KVF 750 vs. Honda TRX 680 - bój nie na żarty

Autor: Eristof 2009.03.06, 16:47 Drukuj

strony: 1 2 3 4

Kryteria, którymi na etapie projektowania kierowali się japońscy inżynierowie z Hondy i Kawasaki, były zupełnie odmienne

Przed rokiem testowaliśmy dla was najmniejsze przeprawówki z rodziny Yamahy i Kymco. Test wszędołazów „wagi średniej" z Hondą TRX 500 i Kymco MXU 500 w rolach głównych przedstawiliśmy wam w połowie września ubiegłego roku. W tym roku nie pozostało nam nic innego, jak wziąć pod lupę największe, czterokołowe maszyny offroadowe. Wybór padł na Kawasaki KVF 750 oraz Hondę TRX 680.

KVF 750 Brute Force oraz TRX 680 Rincon to flagowe quady przeprawowe koncernów Kawasaki i Hondy. Oba pojazdy świetnie spisują się jako pomoc we wszelkiego rodzaju przydomowych pracach, towarzysz weekendowych wypadów w teren, czy też partner dalekich, turystycznych wycieczek po świecie. Nie boją się mrozów, upałów, śniegu, deszczu, błota, a po niewielkich przeróbkach niestraszna im nawet głęboka woda. Jednak kryteria, którymi na etapie projektowania kierowali się japońscy inżynierowie z Hondy i Kawasaki, były zupełnie odmienne. O pomoc w rzetelnej ocenie pojazdów i ich użyteczności  w sporcie, przeprawach, a także przydatności w życiu codziennym poprosiliśmy eksperta w dziedzinie quadów przeprawowych, Jacka Bujańskiego.

Film
pozostałem filmy:
Jacek Bujanski Honda TRX 680 Kawasaki KVF 750

strony: 1 2 3 4

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Kawa KVF 750 laska
Brute Force Sandra
Honda Sandra Rincon
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę