tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki KVF 750 vs. Honda TRX 680 - bój nie na żarty Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki KVF 750 vs. Honda TRX 680 - bój nie na żarty

Autor: Eristof 2009.03.06, 16:47 Drukuj

strony: 1 2 3 4

Kryteria, którymi na etapie projektowania kierowali się japońscy inżynierowie z Hondy i Kawasaki, były zupełnie odmienne

Przed rokiem testowaliśmy dla was najmniejsze przeprawówki z rodziny Yamahy i Kymco. Test wszędołazów „wagi średniej" z Hondą TRX 500 i Kymco MXU 500 w rolach głównych przedstawiliśmy wam w połowie września ubiegłego roku. W tym roku nie pozostało nam nic innego, jak wziąć pod lupę największe, czterokołowe maszyny offroadowe. Wybór padł na Kawasaki KVF 750 oraz Hondę TRX 680.

__________________________________________

KVF 750 Brute Force oraz TRX 680 Rincon to flagowe quady przeprawowe koncernów Kawasaki i Hondy. Oba pojazdy świetnie spisują się jako pomoc we wszelkiego rodzaju przydomowych pracach, towarzysz weekendowych wypadów w teren, czy też partner dalekich, turystycznych wycieczek po świecie. Nie boją się mrozów, upałów, śniegu, deszczu, błota, a po niewielkich przeróbkach niestraszna im nawet głęboka woda. Jednak kryteria, którymi na etapie projektowania kierowali się japońscy inżynierowie z Hondy i Kawasaki, były zupełnie odmienne. O pomoc w rzetelnej ocenie pojazdów i ich użyteczności  w sporcie, przeprawach, a także przydatności w życiu codziennym poprosiliśmy eksperta w dziedzinie quadów przeprawowych, Jacka Bujańskiego.

Film
pozostałem filmy:
Jacek Bujanski Honda TRX 680 Kawasaki KVF 750

strony: 1 2 3 4

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Kawa KVF 750 laska
Brute Force Sandra
Honda Sandra Rincon
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę