tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki: nasz czterokoowy motocykl pojawi si ju wkrtce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki: nasz czterokoowy motocykl pojawi si ju wkrtce

Autor: Raff 2019.10.06, 14:14 Drukuj

Nasz projekt motocykla czterokołowego pojawi się w krótkim czasie - powiedział podczas wywiadu Sergio Vicarelli, dyrektor sprzedaży i marketingu Kawasaki Italia.

Kiedy w 2013 roku Kawasaki na targach w Tokio pokazało elektryczny trójkołowiec Concept J, wszyscy uznali go za mało istotną ciekawostkę. Nikt specjalnie nie rozgrzewał tego tematu, nie dociekał, temat dość szybko zniknął z mediów.

NAS Analytics TAG

Kawasaki jednak bynajmniej nie pokazało tego pojazdu dla samej tylko zabawy. Rok temu przypomniano ten koncept, co dało wielu do myślenia. Trójkołowiec potrafił zmieniać swój kształt i przez to zapewniał kierowcy różne doznania z jazdy - od sportowych do pełnej wygody znanej z turystyków.

W rozmowie z magazynem Motociclismo, Sergio Vicarelli, dyrektor sprzedaży i marketingu Kawasaki Italia zdradził zaskakującą rzecz - Kawasaki ma już gotowy projekt motocykla czterokołowego! Choć samo określenie wydaje się całkowicie bez sensu, niewykluczone, że Zieloni pokażą coś, co każe nam zmienić sposób, w jaki patrzymy na motocykle.

Prawdopodobnie ów czterokołowy motocykl będzie rozwinięciem konceptu J właśnie - przygotujmy się zatem na cztery pochylające się koła, zmianę geometrii i zupełnie nowe doświadczenia z prowadzenia jednośladu. Yamaha Niken pokazała, że dwa przednie koła nie są wcale pozbawione sensu. Kawasaki może udowodnić, że i podwójne koła z tyłu mogą dać motocyklistom zupełnie nowe doznania z jazdy.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr