tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki: nasz czterokołowy motocykl pojawi się już wkrótce Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Kawasaki: nasz czterokołowy motocykl pojawi się już wkrótce

Autor: Raff 2019.10.06, 14:14 Drukuj

Nasz projekt motocykla czterokołowego pojawi się w krótkim czasie - powiedział podczas wywiadu Sergio Vicarelli, dyrektor sprzedaży i marketingu Kawasaki Italia.

Kiedy w 2013 roku Kawasaki na targach w Tokio pokazało elektryczny trójkołowiec Concept J, wszyscy uznali go za mało istotną ciekawostkę. Nikt specjalnie nie rozgrzewał tego tematu, nie dociekał, temat dość szybko zniknął z mediów.

NAS Analytics TAG

Kawasaki jednak bynajmniej nie pokazało tego pojazdu dla samej tylko zabawy. Rok temu przypomniano ten koncept, co dało wielu do myślenia. Trójkołowiec potrafił zmieniać swój kształt i przez to zapewniał kierowcy różne doznania z jazdy - od sportowych do pełnej wygody znanej z turystyków.

W rozmowie z magazynem Motociclismo, Sergio Vicarelli, dyrektor sprzedaży i marketingu Kawasaki Italia zdradził zaskakującą rzecz - Kawasaki ma już gotowy projekt motocykla czterokołowego! Choć samo określenie wydaje się całkowicie bez sensu, niewykluczone, że Zieloni pokażą coś, co każe nam zmienić sposób, w jaki patrzymy na motocykle.

Prawdopodobnie ów czterokołowy motocykl będzie rozwinięciem konceptu J właśnie - przygotujmy się zatem na cztery pochylające się koła, zmianę geometrii i zupełnie nowe doświadczenia z prowadzenia jednośladu. Yamaha Niken pokazała, że dwa przednie koła nie są wcale pozbawione sensu. Kawasaki może udowodnić, że i podwójne koła z tyłu mogą dać motocyklistom zupełnie nowe doznania z jazdy.

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę